Академія інноваційного розвитку освіти (АІРо)

Конкурс на кращий  урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України!

Конкурс на кращий  урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України!

Конкурс на кращий  урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України!

5 (100%) 3 голос[ів]

Шановні колеги!

Компанія INTBOARD завжди йде в ногу з  часом щодо застосування новітніх технологій у навчальному процесі. З метою впровадження інтерактивної подачі інформації та задля підтримки педагогів, що використовують інноваційну методику, ми спільно з компанією INTBOARD та ДНУ «Інститут модернізації  змісту освіти» (лист від 28.11.2017р. №21.1/10-2676)  оголошуємо конкурс на кращий  урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України. Взяти участь у конкурсі може кожен педагог будь-якого освітнього закладу. Участь у конкурсі безкоштовна.

Мета конкурсу. Пошук талановитих учителів, відстеження передового педагогічного досвіду для подальшої його популяризації серед освітян з метою підвищення їх предметної компетентності.

Нагородження учасників конкурсу. Переможець отримає сертифікат на 3000 грн. Учасники, які посіли друге та третє місця – цінні призи.

Місце проведення. Конкурс відбуватиметься виключно онлайн, офіційна сторінка конкурсу: http://intboard.com.ua/ua/pres-sluzhba/konkurs/

Час проведення конкурсу:  з 01 грудня по 31 січня 2018р.                                                                                       

Вимоги до  уроку: 

 

 • новизна, унікальність уроку;
 • цілісна послідовна структура теми;
 • використання інноваційних методик викладання;
 • якість оформлення дидактичного матеріалу;
 • вільний вибір теми уроку;
 • тривалість презентації уроку до 20 хвилин;
 • матеріал для конкурсу подається у вигляді відео;
 • використовуватися може будь-яка інтерактивна дошка або інтерактивна панель;
 • може бути використано будь-яке програмне забезпечення.

Умови участі:

 

1. Заповнити заявку за посиланням: Подати заявку

2. Не пізніше 18 січня 2018 року подати матеріали на електронну пошту: info@intboard.com.ua (у вигляді відео файлу або посилання на його завантаження).

3. Підписатися  на сторінку в  Facebook  та  канал Youtybe за посиланнями: Facebook — fb.com/intboard.ua/, Youtybe — https://goo.gl/AuHUsi  

                                                 ДЕТАЛЬНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ

 1. Учасники конкурсу: педпрацівники навчальних закладів усіх рівнів (ДНЗ, ПНЗ, ПТНЗ, ЗНЗ, ВНЗ, ОІППО, спеціальних закладів), які здійснюють навчальну або виховну діяльність. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити анкету.
 2. Загальні критерії конкурсу: інноваційність Вашого досвіду; детальний опис Вашого досвіду; наявність загальнодоступних посилань на матеріали, які ілюструють Ваш досвід на практиці.
 3. Оцінювати Ваш досвід будуть фахівці компанії INTBOARD, які оберуть 10 найкращих  уроків, за вищевказаними критеріями.
 4. Апеляції щодо результатів конкурсу не передбачаються.
 5. Конкурс триває з 1 грудня по 31 січня включно. Визначення й оголошення перших десяти переможців відбудеться 25 січня 2018 року. Оголошення переможців 1-3 міcць – 1 лютого 2018 року.
 6. Після завершення конкурсу Ваші матеріали можуть бути опубліковані у вигляді загальнодоступного на ресурсах: http://www.airo.com.ua, http://intboard.com.ua Публікація матеріалів не гарантується і залежить від відповідності критеріям конкурсу. Матеріали будуть публікуватися виключно із зазначенням Вашого авторства.
 7. Переможець (з десятки найкращих) визначається за результатами голосування на сторінці INTBOARD™ в Facebook (по кількості лайків та репостів, 1 лайк — 1 бал, 1 репост — це 5 балів).
 8. Головний приз – сертифікат на 3000 грн.
 

Організатор конкурсу:  INTBOARD™

З питань інформаційної та технічної підтримки роботи конкурсу звертатися за телефонами: 095-761- 35-40, 097-669- 65-34 або на електронну пошту: info@intboard.com.ua.

 

 • Марина

  Телефонувала за вказаними номерами-ніхто не відповідає. Хтось відправив відео?

  • Так, звичайно, надсилали. Конкурс наразі триває. Напишіть, будь ласка, своє запитання на електронну адресу: info@intboard.com.ua

 • Богдан

  Доброго дня! Скажіть коли відео учасників конкурсу закинуть на вашу сторінку у facebook? Дякую!

  • Конкурс триває з 1 грудня по 31 січня включно. Визначення й оголошення перших десяти переможців відбудеться 25 січня 2018 року. Оголошення переможців 1-3 міcць – 1 лютого 2018 року. В лютому місяці, після завершення конкурсу, матеріали будуть опубліковані на нашому сайті. На даний час всі матеріали в організаторів конкурсу. З питань інформаційної та технічної підтримки роботи конкурсу звертатися за телефонами: 095-761- 35-40, 097-669- 65-34.

 • Юлія

  А чи можна замість інтерактивноі дошки використати мультимедійний проектор?

  • Доброго дня! За умовами конкурсу можна використовувати тільки інтерактивну дошку або сенсорний інтерактивний екран.

 • Pingback: » Конкурс для освітян України на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі()

 • Аліна

  Добрий день! Необхідно відзняти відео “живого” уроку чи вчитель розказує і показує у відео про свій урок?

  • Доброго дня! Відео “живого” уроку. Дуже добре, якщо і вчитель розповість про те, що відбувається на відео.

   • Аліна

    В мене в голові не вкладається як у відео, що триває до 20 хвилин вмістити і урок і ще й про нього розказати….

    • Пропонуємо Вам звернутися безпосередньо до організатора конкурсу з будь-яких питань щодо організації заходу за телефонами: 095-761- 35-40, 097-669- 65-34 або на електронну пошту: info@intboard.com.ua.

 • Оксана Мелеганич

  Я не зовсім зрозуміла умови конкурсу. Як укласти в 20 хвилин і детальний опис свого досвіду, і сам урок, який триває 45 хвилин? На мою думку, якщо це конкурс на кращий урок, то урок повинен бути повністю, а не фрагментарно.

  • Можливо, Ви маєте рацію, але організатори даного конкурсу розмістили саме такі умови. Також Ви можете безпосередньо звернутися до компанії INTBOARD™ за телефонами: 095-761- 35-40, 097-669- 65-34 або на електронну пошту: info@intboard.com.ua.

Перейти до панелі інструментів