Академія інноваційного розвитку освіти

ТОП 5 навичок для успішності у житті та навчанні

ТОП 5 навичок для успішності у житті та навчанні

 

Розробниця освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних кадрів: Замелюк Марія Іванівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методики дошкільної освіти Комунального закладу вищої освіти “Луцький педагогічний коледж”.

Актуальність: Що таке навички людей? Навички роботи з людьми – це інструменти, які ви використовуєте для спілкування та ефективної взаємодії з іншими. Люди з сильними людьми здатні передбачати поведінку, спілкуватися з іншими та легко спілкуватися. Навички роботи з людьми також відомі як м’які навички, навички міжособистісного спілкування , соціальні навички, емоційний інтелект та міжособистісний інтелект.

Дослідники визначають навички людей як три набори здібностей. По-перше, чиясь особиста ефективність. Як людська навичка, особиста ефективність полягає в тому, як ви зустрічаєтеся з іншими. Чи вмієш ти виступати? Чи можете ви чітко спілкуватися? Чи можете ви отримати те, що вам потрібно від інших? Хтось із сильною особистою ефективністю, як правило, також справляє незабутнє перше враження та має впевнену присутність серед людей, яких вони зустрічають.

По-друге, це ваша здатність до взаємодії. Це наскільки добре ви прогнозуєте та декодуєте поведінку. Чи можете ви співчувати комусь у взаємодії? Ви дуже сприйнятливі?

Нарешті, хтось із сильними навичками людей може легко заступитися . Це означає, що вони здатні керувати людьми, впливати на них і будувати мости між людьми. Ви коннектор? Посередник ? Часто це може заспокоїти важких або токсичних людей.

Гарне життя – це пошук свого щастя. Йдеться про те, щоб спростити і зосередитися на справжніх і правдивих речах у житті, які дійсно роблять нас щасливими, включаючи найважливіші: сім’ю, друзів та наші стосунки як з Богом, так і з самими собою. Так часто ми забуваємо свій шлях до щастя. Ми захоплюємося негативними почуттями та ідеєю, що життя несправедливе. Щастя може буквально змусити вас жити довше і, безумовно, може покращити ваше здоров’я та якість життя.

Мета програми вебінару: Вивчення топ 5 навичок для успішності у житті та навчанні.

Освітні завдання програми: Усвідомлення педагогами важливості soft skills. М’які навички – це термін, який часто асоціюється з коефіцієнтом емоційного інтелекту людини, кластером особистості риси, соціальна праця, спілкування, мова, особисті звички, дружелюбність, керування людьми, лідерство тощо. які характеризують стосунки з іншими людьми. М’які навички, також відомі як навички людей, доповнюють жорсткі навички навички покращення відносин, продуктивності роботи та кар’єрних перспектив. Часто кажуть, що це важко навички допоможуть вам пройти співбесіду, але вам потрібні м’які навички, щоб отримати – і зберегти – роботу. На відміну від твердих навичок, які включають в себе набір технічних навичок і здатність виконувати певні функціональні завдання, soft skills є міжособистісними і широко застосовні в різних посадах і галузях. Багато soft skills пов’язані до особистості окремих людей, а не будь-якої формальної підготовки, і, таким чином, вважаються більш складними для розвитку ніж важкі навички., так було, так є, і так буде, що змушує людей ухвалити те чи інше рішення.

Цільова група: методисти, науковці, психологи,  тьютори, вихователі, вчителі, управлінці. Освітня програма передбачає можливість подальшого розширення та поглиблення професійних знань, умінь, навичок педагогічних кадрів у системі неформальної та інформальної освіти.

 Програмні результати навчання:

Знання:

 • теоретичні знання про те, яку цінність проносять життєві навички, які підвищують ваш успіх.
 • знання про те, як визначати, проектувати та формувати важливі життєві навички 21 століття.

Уміння (навички):

 • практичні навички щодо визначення основних життєвих навичок; як поставити перед собою ефективні особисті цілі та знайти мотивацію, необхідну для їх досягнення. Це суть особистісного розвитку, набір навичок, призначених для того, щоб допомогти вам повністю розкрити свій потенціал на роботі, в навчанні та в особистому житті.

Установки до:

 • інноваційності,
 • творчості,
 • креативності,
 • професійного самовдосконалення.

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН

 1. Чи маєте ви навички, необхідні для роботи в 21 столітті?
 2. Уява
 3. Вирішення проблеми
 4. Комунікативні навички
 5. Критичний аналіз
 6. Прийняття рішень

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Сертифікат про підвищення кваліфікації, в якому зазначається кількість академічних годин (3 год, 0,1 кредит ЄКТС).
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.

Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти

Реєстрація обовязкова! ⇒ Подати заявку, обравши вебінар у графіку заходів Графік вебінарів


Організаційний внесок за запис вебінару, що триває 1,5 години, сертифікат підвищення кваліфікації (3 академічні години, кредит ЄКТС – 0,1) – 200 грн.

Оплатити онлайн


Графік вебінарів

 

Skip to toolbar