Спікер: Мещишена Ганна, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Конотопської міської ради Сумської області.
Актуальність. Нові виклики часу, динамічний розвиток інформаційних технологій і входження України до європейського освітнього простору, актуалізують активні дії освітянської спільноти щодо реформування освіти. Поширення освітніх онлайн-платформ, з постійною появою нових майданчиків для мережевої взаємодії з оновленою технічною базою та контентом, який є на кожному подібному ресурсі, сприяє зростанню мережевого типу взаємодії та актуальності їх можливостей в освіті.
Освітні онлайн-платформи, на яких розташовані інноваційні інструменти педагога для організації інтерактивного освітнього процесу, є незамінними в реалізації програм з вивчення і застосування інтерактивних технологій в освіті. На їх основі можна не тільки надавати в інтерактивній і мультимедійній формі теоретичний та практичний навчальний матеріал, а й реалізовувати інтерактивну взаємодіюю всіх учасників освітнього процесу незалежно від їх місця знаходження і часу заняття.
Мета програми вебінару. Розвиток цифрового інтелекту та інформаційно-цифрових компетенцій педагога, що відповідають за успішну життєву професійну діяльність особистості, її високу конкурентоздатність та кар’єрне зростання.
Освітні завдання програми:
- озброєння інформацією про можливості цифрових технологій;
- формування вміння вибрати ту технологію, що відповідає характеру творчої професійної діяльності;
- здатність оцінювати продукт та отриману інформацію з точки зору реалізації в професійній діяльності.
Цільова аудиторія: педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти.
Обсяг (тривалість) навчання: 3 години / 0,1 кредит Європейської кредитної трансфернонакопичувальної системи (ЄКТС).
Напрям навчання. Розвиток цифрової компетентності педагогічних та науково-педагогічних працівників.
Перелік компетентностей, що вдосконалюватимуться / набуватимуться:
загальні: знання цифрових технологій; уміння реалізовувати стратегії оцінювання за допомогою цифрових сервісів; добирати цифрові інструменти оцінювання, критично аналізувати доцільність їх використання.
фахові: розвинені вміння активізувати потенціал цифрового інтелекту суб’єктів освітнього процесу; створювати освітні продукти в умовах цифрової творчості; реалізувати новаторську і пошукову діяльність за допомогою цифрових технологій; удосконалювати оригінальний і нестандартний підхід до власної професійної діяльності; безперервно оновлювати знання з інформаційно-цифрових та інноваційних методик, що спрямовані на розвиток конкурентноздатної особистості; інформаційно-цифрова компетентність – здатність орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства.
ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН
- Інтерактивність в контексті інформаційної системи
- Багатофункціональні інструменти оцінювання.
- Конструктори дидактичних ігор.
Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти
Організаційний внесок за запис вебінару, що триває 1,5 години, сертифікат підвищення кваліфікації (3 академічні години, кредит ЄКТС – 0,1) – 200 грн.
Графік вебінарів Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND