Академія інноваційного розвитку освіти

Запрошуємо в освітню подорож до Чехії (2018р.)!

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОСВІТНІЙ ПОДОРОЖІ ДО ЧЕХІЇ:

České Budějovice м. Чеське Будейовице

  • вчителів
  • керівників навчальних закладів
  • методистів
  • науковопедагогічних працівників
  • студентів педагогічних вузів   

 

 

1. Чому ми їдемо до Чехії?

У Чехії програма шкільної освіти практично ідентична українській. Завдяки високій якості навчання вища освіта в Чехії має гарну репутацію за межами країни. У результаті освітньої реформи в Чехії досягнуто структурної та функціональної відповідності до вимог Європейського Союзу.

Ми пропонуємо Вам відвідати Південночеський університет (чеськ. Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích) та  дізнатися, як організовано освітній процес у чеських навчальних закладах.

(Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích – Державний вищий навчальний заклад університетського типу на півдні Чеської Республіки в місті Ческе-Будейовіце. Історично цей регіон називається Південної Богемією).

Щоб бути конкурентоздатнім в освітній системі необхідно вивчати досвід інших країн, відкривати для себе нові форми та методи навчання, обмінюватися знаннями, ідеями та досвідом, враховувати їх помилки та використовувати цікаві знахідки у своїй професійній діяльності. Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

2. Як буде проходити навчання?

 • Термін перебування в Чехії з 10 по 14 червня 2018 року (виїзд з Києва 09 червня 2018, повернення до Києва 15 червня 2018).
 • Ми підготували для вас насичену п’ятиденну навчальну програму. Взяти участь в EDUCATIONAL TOURISM можуть усі охочі освітяни які вчасно подали заявки та внесли організаційний внесок.
 • Ви дізнаєтесь про сучасну чеську систему освіти безпосередньо від педагогів ВНЗ та шкіл. Ви отримаєте безцінний досвід роботи успішної системи освіти та зможете адаптувати їх в реаліях України.
 • По завершенню п’ятиденного EDUCATIONAL TOURISM ви отримаєте сертифікат встановленого міжнародного зразка.
 • Під час подорожі буде працювати перекладач з чеської. Незнання мови не є перешкодою для участі в освітній подорожі.

3. Які умови участі?

 • Для подання заявки на участь у EDUCATIONAL TOURISM та отримання інформаційного листа необхідно заповнити форму   Подати заявку
 • Дедлайн подання заявки 05 травня 2018р.
 • Для участі у EDUCATIONAL TOURISM необхідно мати чинний закордонний біометричний паспорт.
 • Після успішної реєстрації учаснику надсилається інформаційний лист про подальші дії.
 • Організаційний внесок у п’ятиденному EDUCATIONAL TOURISM учасником здійснюється у гривнях, що є еквівалентом 250 євро на момент сплати.
 • Після формування групи учаснику надсилається квитанція, яку необхідно сплати до 12 травня 2018 року.

У вартість подорожі входить:

– трансфер Прага-České Budějovice-Прага

– проживання у кампусі університету (кімнати на 2 особи)

– 3-разове харчування на території університету

– екскурсія по замковому комплексу у місті Český Krumlov (Ческі-Крумлов) (проїзд та вхідні квитки)

– проїзний квиток на громадському транспорті по м. Чеське Будейовице відвідування школи та факультету освіти Південночеського університету.

 

Додатково сплачується:

– туристична страховка

– проїзд Київ-Прага-Київ.  Ми організовуємо проїзд Київ-Прага-Київ на автобусі (виїзд з Києва 09 червня, повернення до Києва 15.06.2018, орієнтовна вартість 3000 грн).

Усі учасники подорожі мають прибути до м. Прага (Чехія) до 10:00 години 10 червня 2018 року. З Праги організовано трансфер до České Budějovice.

УВАГА!!!

  1. Академія інноваційного розвитку освіти усім учасникам EDUCATIONAL TOURISM надає координати партнерів, які організовують проїзд та страховку.

 

  1. Академія інноваційного розвитку освіти залишає за собою право змінювати програму, якщо визначені обставини зазнають змін з об’єктивних причин.

 

 1. Координатор групи завжди готова надати вам консультацію за телефоном – Бурдун Олена (095) 483-28-93.
 


Фотогалерея овітньої подорожі до Чехії

Переглянути більше фото на Google Фото

 

Skip to toolbar