Академія інноваційного розвитку освіти

Інерція мислення, як перешкода творчому, креативному підходу у діяльності педагога

Інерція мислення, як перешкода творчому, креативному підходу у діяльності педагога

Як відомо будь-який процес можна покращувати 2 способами. Перший – це покращувати його безпосередньо, розвиваючи необхідні навички та здібності. Другий – виявляти перешкоди на цьому шляху, і вміти їх долати. Якщо ми говоримо про творчість, креативність у ракурсі свободи думки, то інерція мислення – це перше, що заважає цій свободі. Як  виявляти та долати інерцію – основні питання даного вебінару.

Мета вебінару – підвищення якості креативного, творчого мислення педагога, через виявлення та подолання перешкод у вигляді інерції мислення

Програма:

Вебінар дозволить звернути увагу на своє мислення, та виявити, як і де в ньому утворюються стереотипи та шаблони. Також учасники на цікавих прикладах, ознайомляться із основними видами інерції мислення та механізмами їх виникнення. Окрім цього буде розглянуто риси мислення сучасного креативного педагога  та засоби його покращення у ракурсі теми вебінару. У практичній частині буде приділено увагу конкретним креативним технікам на подолання інерції мислення. Вебінар містить багато прикладів інерції мислення у різних видах діяльності людини.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Сертифікат учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин (3 год).
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару.

Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти

 

Організаційний внесок за запис вебінару, що триває 1,5 години, сертифікат підвищення кваліфікації (3 академічні години, кредит ЄКТС – 0,1) – 200 грн.

Оплатити онлайн


Графік вебінарів Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND    

 

 

Skip to toolbar