Академія інноваційного розвитку освіти

Відбулася V Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2019

Відбулася V Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2019

01-05 липня 2019 року Академія інноваційного розвитку освіти за підтримки Центру післядипломної освіти Херсонського державного університету на базі СОТ «Буревісник» провела V Всеукраїнську літню школу «АІРо» – 2019 (смт. Лазурне, Херсонська область).

Учасниками Літньої школи були представники різних областей України, серед них працівники закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники, методисти, вчителі закладів освіти та медичні працівники.

В програмі роботи Літньої школи було розглянуто питання з удосконалення змісту навчального процесу в закладах освіти, оптимізації структури та організаційних форм освітньої діяльності, розвитку економічних і управлінських механізмів, застосування в освітньому процесі інноваційних інформаційних освітніх технологій, впровадження інтерактивних методів навчання, сучасного навчально-методичного забезпечення, використання електронних ресурсів в управлінський діяльності тощо.

Захід був організований на виконання Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2017-2020 роки.

В процесі навчання учасники активно брали участь в обговоренні актуальних питань, розповідали про свої погляди на використання інновацій в освіті, ділилися накопиченим досвідом та корисними порадами. 

Під час проведення навчальних курсів, майстер-класів та тренінгів учасники школи вчилися та вчили один одного, робили відкриття і самовдосконалювалися. Обговорювалося створення спільних проектів, завдяки яким, спільно можемо допомогти дітям бути щасливими у навчанні та успішними у дорослому житті. Після завершення заходу учасникам було вручено сертифікати про підвищення кваліфікації.

Дякуємо нашим слухачам за активну участь та бажання подальшого особистісного розвитку!

Велика подяка адміністрації Центру післядипломної освіти Херсонського державного університету; нашим тренерам: Олена ПатаОлександр СивакОльга ОзерянІгор КлепкоЕмілія ВоронцоваMaksym Zadniprenko, всім працівникам бази СОТ «Буревісник»; нашим партнерам: SmartFoundationIntboard – інтерактивне обладнанняCamTouch за плідну співпрацю та чекаємо на спільну реалізацію проектів!

Слідкуйте за оголошеннями та приєднуйтесь до наступних продуктивних навчальних заходів для педагогічної громадськості!

V Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2019 (01.06 – 05.06.2019р.)

 

Skip to toolbar