Академія інноваційного розвитку освіти

Відбулася VІІ Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2021

Відбулася VІІ Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2021

12-16 липня 2021 року Академія інноваційного розвитку освіти за підтримки кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджмента имені проф. Є. Петухова  Херсонського державного університету на базі СОТ «Буревісник» провела  VII Всеукраїнську літню школу «АІРо» – 2021  (смт. Лазурне, Херсонська область).

Учасниками Літньої школи були представники різних областей України, серед них працівники закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники, методисти, вчителі закладів освіти.

В програмі роботи Літньої школи було розглянуто питання з удосконалення змісту навчального процесу в закладах освіти, оптимізації структури та організаційних форм освітньої діяльності, застосування в освітньому процесі інноваційних інформаційних освітніх технологій, впровадження інтерактивних методів навчання, сучасного навчально-методичного забезпечення тощо.

В процесі навчання учасники активно брали участь в обговоренні актуальних питань, розповідали про свої погляди на використання інновацій в освіті, ділилися накопиченим досвідом та корисними порадами. 

Під час проведення навчальних курсів, майстер-класів та тренінгів учасники школи вчилися та вчили один одного, робили відкриття і самовдосконалювалися. Обговорювалося створення спільних проєктів, завдяки яким, спільно можемо допомогти дітям бути щасливими у навчанні та успішними у дорослому житті. Після завершення заходу учасникам було вручено сертифікати про підвищення кваліфікації.

Дякуємо нашим слухачам за активну участь та бажання подальшого особистісного розвитку!

Велика подяка адміністрації кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені проф. Є. Петухова Херсонського державного університету, Людмилі Перміновій; керівнику проєкту Тамарі Пушкарьовій; нашим тренерам: Емілії Воронцовій, Мещишеній Ганні, Марині Наумовій, Ніні Колечко, всім працівникам бази СОТ «Буревісник»; нашим партнерам: Intboard – інтерактивне обладнання та Всеосвіта за плідну співпрацю та чекаємо на спільну реалізацію проєктів!

Слідкуйте за оголошеннями та приєднуйтесь до наступних продуктивних навчальних заходів для педагогічної громадськості!


Наступний захід:

Всеукраїнська літня школа у Верховині АІРо-Карпати-2021

 

Фотогалерея VII Всеукраїнської літньої школи «АІРо» – 2021

Skip to toolbar