Академія інноваційного розвитку освіти

Розвиток креативності дитини дошкільного віку

Розвиток креативності дитини дошкільного віку

Актуальність програми зумовлена специфікою організації освітнього процесу та новими умовами, що висувають соціальні процеси в суспільстві до педагогів. Творчість можна визначити як процес створення оригінальних ідей та використання абстрактного мислення для пошуку рішень проблем. Креативність у дітей можна виміряти за допомогою ідеальної плавності – кількості та різноманітності рішень, передбачених у відповідь на особливу підказку. Наприклад, діти, з якими провели мозковий штурм якомога більше знайдуть способів наповнити склянку води, беруть участь у вправі з ідеальною плавністю. Ідеальна плавність є основою для творчого вирішення проблем – навичок, необхідних для навчального успіху дітей шкільного віку, а дослідження показують, що дошкільнята особливо сприйнятливі до творчого розвитку.

Мета програми: Аналіз розвитку креативності дитини дошкільного віку.

Освітні завдання програми: розвивати уміння аналізувати теортетико-практичні аспекти щодо креативного розвитку дитини дошкільного віку; створювати умови для креативного розвитку дитини дошкільного віку; самоудосконалювати та опановувати знання у практичному вправлянні щодо оцінки психологічної готовності дитини до школи.

Програма складається з одного вебінару, який розраховано на 3 академічні години. Навчання педагогів відбувається за планом у вебінарній кімнаті на платформі Zoom.

Цільова група: методисти, науковці, психологи, тьютори, вихователі, вчителі, управлінці. Освітня програма передбачає можливість подальшого розширення та поглиблення професійних знань, умінь, навичок педагогічних кадрів у системі неформальної та інформальної освіти.

 Програмні результати навчання:

Знання:

 • Теоретичні знання про креативний розвиток дитини дошкільного віку
 • Знання про розвиток творчої особистості

Уміння (навички):

Практичні навички щодо того як розвивати креативність дитини; активну уяву та просування навичок, важливих для їх соціального, психічного та фізичного розвитку; які потрібні умови для креативного розвитку дитини дошкільного віку

Установки до:

 • інноваційності
 • творчості
 • креативності
 • професійного самовдосконалення.

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН

 1. Особливості розвитку креативності дітей дошкільного віку
 2. Методичний арсенал практиків для вивчення креативності дошкільнят
 3. Умови для креативного розвитку дитини
 4. Практичні вправи

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Сертифікат учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин (3 год).
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.

Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти


Організаційний внесок за запис вебінару, що триває 1,5 години, сертифікат підвищення кваліфікації (3 академічні години, кредит ЄКТС – 0,1) – 200 грн.

Оплатити онлайн


Графік вебінарів Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND    

Skip to toolbar