Академія інноваційного розвитку освіти (АІРо)

Всеукраїнський конкурс сучасних освітян «Умію вчити» від Івана Іванова та провідних компаній України

Всеукраїнський конкурс сучасних освітян «Умію вчити» від Івана Іванова та провідних компаній України

Всеукраїнський конкурс сучасних освітян «Умію вчити» від Івана Іванова та провідних компаній України

З 22-го березня по 31 травня триває прийом конкурсних заявок. Оголошення переможців – перша половина червня (у спільноті Facebook «Уміти вчити»: https://www.facebook.com/groups/ict.in.ua/). Конкурс відбувається виключно онлайн, офіційна сторінка конкурсу: http://ed-center.org/umiyuvchyty.html. Розсилка подарунків – поштою.

Навіщо?
В Україні є багато творчих і сучасних педагогів, які в професіоналізмі й актуальності свого досвіду не поступаються світовим лідерам в освіті. Але такий цінний доробок часто залишається надбанням лише їх закладу та їх учнів. Мета конкурсу – створити безкоштовну онлайн-базу сучасного практичного досвіду найкращих освітян. Потреба в цьому існує вже давно: українські педагоги хочуть бачити як інновації працюють в наших реальних умовах, хочуть чітко розуміти як від теорії перейти до практики, хочуть знати куди саме спрямувати власний професійний розвиток. Після завершення конкурсу база конкурсних заявок буде оброблена й опублікована у вигляді загальнодоступного сайту на ресурсі http://ed-center.org/ з можливістю шукати потрібні практичні “кейси” за фільтрами: за освітніми рівнями, за предметами, за навчальними цілями, за використаними інструментами, за компетенціями тощо.

Як відбувається?
Учасниками конкурсу можуть бути: педпрацівники ДНЗ, ПТНЗ, ЗНЗ, ПТО, ВНЗ, які здійснюють навчальну або виховну діяльність. Загальні критерії конкурсу: інноваційність педагогічного досвіду; детальний опис досвіду; наявність загальнодоступних посилань на матеріали, які ілюструють цей досвід на практиці.
Для участі в конкурсі педагог заповнює анкету: http://bit.ly/2mpjf5W (описує свої найкращі уроки чи позакласні заходи, додає посилання на матеріали). Нагороджувати подарунками будуть провідні компанії України, яким не байдужа тема освіти і які вболівають за професійний розвиток педагогів. Вони оголошують власну номінацію, кількість переможців, критерії та подарунки. Кількість компаній, долучених до конкурсу, зростатиме протягом його тривалості. Щоб приєднатись, компанії заповнюють анкету-договір: http://bit.ly/2nEhVMK.

Організатор конкурсу: Центр нової освіти Івана Іванова: https://www.facebook.com/edcenter.public/
Іван Іванов: ivanov@ed-center.org, 050 765 96 81.

Детальніше на сайті: http://ed-center.org/umiyuvchyty.html

 

Перейти до панелі інструментів