Академія інноваційного розвитку освіти (АІРо)

Дистанційне навчання Distance workshop

Дистанційне навчання Distance workshop

Дистанційне навчання від Академії інноваційного розвитку освіти – це:

 

·        Нові навички та вміння в зручний для Вас час.

·        Найцікавіші та найактуальніші теми від педагогів-практиків.

·        Підвищення кваліфікації для тих, хто цінує свій час та гроші.

·        Відсутність витрат на дорогу та проживання.

·        Онлайн-підтримка тьютора-викладача.

·        Індивідуальні консультації від найкращих українських фахівців, не виходячи з дому.

·        Активне спілкування, співпраця та обмін досвідом впродовж навчання з колегами з інших регіонів.

·    Сертифікат про підвищення кваліфікації за новою моделлю від Академії інноваційного розвитку освіти. Доступні дистанційні курси:

Дата проведення  Тема дистанційного курсу Тренер  Запис на курс
По мірі сформованості групи Використання інформаційно-комунікаційних технологій для ефективного планування й виконання справ ⇒

Ганна Скрипка 

Подати заявку
По мірі сформованості групи Google-форми в роботі учителя ⇒ Олена Бурдун Подати заявку
19.02.18-04.03.18 Google Classroom – онлайн клас для ефективного навчання Олена Бурдун Подати заявку 
10.02.18-23.02.18 Сайт як педагогічний органайзер вчителя ⇒ Герман Артем Подати заявку
По мірі сформованості групи Створення сайту за допомогою системи управління контентом Word Press ⇒ Герман Артем Подати заявку

Організаційний внесок за один курс – 400 грн.

Подати заявку на отримання рахунка-фактури

Після кожного дистанційного курсу учасник отримує електронний сертифікат. Після проходження трьох занять за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати можуть бути враховані під час педагогічної атестації.
Учасники, які  пройшли не менше п’яти тренінгових занять чи трьох дистанційних курсів з будь-якої обраної тематики за один календарний рік, отримують 20% знижку на участь у ІV Всеукраїнській літній школі «АІРо»Навчання орієнтовно проходитиме в червні місяці на базі відпочинку «Надія», місто Очаків Миколаївської області (адреса: м. Очаків, вул. Хєтагурова, 44)

 

 

 • Надійка Савіцька

  Скільки годин становить один курс?

  • Організаційний внесок за один дистанційний курс + сертифікат Академії інноваційного розвитку освіти становить 400 грн.

  • Один курс триває 10 годин (2 неділі).

 • Olga Papariga

  Підкажіть, будь ласка, який з дистанційних курсів варто пройти вчителю української мови та літератури?

  • Ви можете пройти будь-який із запропонованих дистанційних курсів. Адже їх тематика загальна, і набуті навички пригодяться Вам як вчителю. Крім того, тематика постійно оновлюється, тому слідкуйте за нашими анонсами та підписуйтеся на новини Академії.

 • Tanya Pozdnyakova

  Доброго дня! Маю досвід проходження дистанційного навчання у академії. Дуже сподобалось. Дякую! Чи не могли б тренери провести дистанційний тренінг: “Використання ІКТ на уроках для полегшення роботи вчителя”????

  • Доброго дня!
   На даний час тренінг: “Використання ІКТ на уроках для полегшення роботи вчителя” у формі дистанційного курсу ще не розроблено. Але ми враховуємо Ваші пропозиції і працюємо в цьому напрямку.

 • Ось і завершився мій перший курс на сайті дистанційного навчання від АІРо “Використання ІКТ для ефективного планування виконання справ”. Це був час інтенсивної роботи, яка не стомлювала, бо була дуже захоплива: багато нової і цікавої інформації, необхідність аналізувати й порівнювати можливості різних ресурсів; психологічний аспект…Відтепер у свої плани включаю розробку ментальних карт та конструювання уроків за технологіями з якими нас ознайомила тренер Ганна Володимирівна Скрипка!!! Дуже їй вдячна за змістовну програму курсів, за цікаві педагогічні знахідки (чого тільки варті аналізи фільмів з позицій тайм менеджменту, інструменти з планування часу, карти знань..) . Шановна Ганно Володимирівно, буду вдячна отримати від Вас кілька консультацій по роботі з конструкторами уроків. Мене дуже зацікавив цей ресурс. Добре було б пройти окремо курс по конструкторах уроків. Впевнена, що такий курс зацікавить багатьох педагогів. Навіть тих, хто “боїться” до комп’ютера підходити)) Для мене курс відкрив багато чого нового. Дякую Вам за те, що робите таку корисну справу!!! Успіхів!

  • Ольга Михайлова

   Интересно. Подскажите, пли3, могут ли эти курсы что-нибудь существенного дать бывшему программисту , а ныне преподавателю?

   • Доброго дня! Це залежить від того, наскільки добре Ви опанували Гугл форми та можете їх застосовувати в навчально-виховному процесі. Ви можете спробувати самостійно опанувати сервіси Гугл, а також можете скористатися можливістю пройти наші курси.

Перейти до панелі інструментів