Академія інноваційного розвитку освіти (АІРо)

Умови участі у вебінарі

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Як прийняти участь у вебінарі АІРо

1..Для участі в обраному вебінарі учаснику необхідно спочатку подати електронну Заявку, в якій заповнити всі обов’язкові поля, вказуючи коректну та актуальну інформацію для зворотнього зв’язку. Відправлення заявки розглядається як попереднє резервування місця. Ваші дані автоматично додаються до списку учасників.

2..Оплатити вебінарОрганізаційний внесок за один вебінар становить лише 200 грн. Оплата може бути здійснена будь-яким зручним для учасника способом:

3. Після оплати в день проведення тренінгу учасник отримає лист з реєстраційними даними. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у заявленому вебінарі у вказаний термін, сертифікат не надається та кошти не повертаються учаснику.

4. Передбачається гостьовий доступ до вебінару. Учасники з гостьовим доступом будуть безкоштовно підключені до вебінарної кімнати за наявністю вільних місць. Сертифікат Академії інноваційного розвитку освіти, відеозапис трансляції вебінару та презентацію з матеріалами ці учасники отримують на другий день після повної оплати вебінару.


Просимо перед відправленням заявки ознайомитися з основними положеннями реєстрації

    • Після кожного вебінару учасник отримує електронний сертифікат. Також є можливість завантажити зі свого кабінету відеозапис трансляції вебінару та презентації з матеріалами.
    • Дані сертифікати зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
    • Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через несформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок учасника у повному обсязі, або – якщо учасник погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.
    • Вирішення додаткових організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (електронна скринька для зворотнього зв’язку air.edu.ua@gmail.com) або в телефонному режимі (тел.+38066-202-77-17). З питань підключення до вебінарної кімнати: 096-407-75-70, Наталія.
  •  

РОЗКЛАД ВЕБІНАРІВ

Перейти до панелі інструментів