Академія інноваційного розвитку освіти (АІРо)

Реєстр виданих сертифікатів Академії інноваційного розвитку освіти

ПІБОбластьНомер
Степанюк Ігор ВіталійовичВолинська областьС2020 – 0001
Мартинюк Микола ІвановичВолинська областьС2020 – 0002
Левицька Валентина АнатоліївнаВолинська областьС2020 – 0003
Степанюк Аліна ВалеріївнаВолинська область С2020 – 0004
Хомярчук Алла ПетрівнаВолинська область С2020 – 0005
Бахомент Світлана ПавлівнаВолинська областьС2020 – 0006
Кузьміна Ірина ВікторівнаВолинська областьС2020 – 0007
Коляда Юлія АнатоліївнаВолинська областьС2020 – 0008
Гелета Олена Володимирівна Волинська областьС2020 – 0009
Волочай Наталія ВолодимирівнаВолинська областьС2020 – 0010
Борбич Наталія ВіталіївнаВолинська областьС2020 – 0011
Марчук Сергій СтепановичВолинська областьС2020 – 0012
Бойчук Марія ФедорівнаВолинська областьС2020 – 0013
Клехо Олена ВеніамінівнаВолинська областьС2020 – 0014
Четверикова Тетяна ГеоргіївнаВолинська областьС2020 – 0015
Лейбик Людмила ІванівнаВолинська областьС2020 – 0016
Словік Ігор Володимирович Львівська областьС2020 – 0017
Заріцька Ольга Станіславівна Львівська областьС2020 – 0018
Кришталь Галина Богданівна Львівська областьС2020 – 0019
Булик Уляна Ігорівна Львівська областьС2020 – 0020
Томашівська Мирослава Володимирівна Львівська областьС2020 – 0021
Отчич Наталія Михайлівна Львівська областьС2020 – 0022
Заяць Марія Петрівна Львівська областьС2020 – 0023
Глушко Катерина Михайлівна Львівська областьС2020 – 0024
Глива Марина Йосипівна Львівська областьС2020 – 0025
Помірко Ярослав Мар'янович Львівська областьС2020 – 0026
Храбко Марія Іванівна Львівська областьС2020 – 0027
Бородко Руслана Богданівна Львівська областьС2020 – 0028
Галушка Наталія Олександрівна Львівська областьС2020 – 0029
Цісінська Любов Ярославівна Львівська областьС2020 – 0030
Заріцький Микола Данилович Львівська областьС2020 – 0031
Романяк Марія Михайлівна Львівська областьС2020 – 0032
Клебан Оксана Дмитрівна Львівська областьС2020 – 0033
Романяк Ольга Михайлівна Львівська областьС2020 – 0034
Устиновська Тетяна Євгенівна Львівська областьС2020 – 0035
Роздайбіда Надія Миколаївна Львівська областьС2020 – 0036
Бойчук Оксана Зіновіївна Львівська областьС2020 – 0037
Тур Ольга Зіновіївна Львівська областьС2020 – 0038
Рондяк Марія Григорівна Львівська областьС2020 – 0039
Репетило Леся Ярославівна Львівська областьС2020 – 0040
Морміль Ігор Степанович Львівська областьС2020 – 0041
Словік Ігор Володимирович Львівська областьС2020 – 0042
Заріцька Ольга Станіславівна Львівська областьС2020 – 0043
Кришталь Галина Богданівна Львівська областьС2020 – 0044
Булик Уляна Ігорівна Львівська областьС2020 – 0045
Томашівська Мирослава Володимирівна Львівська областьС2020 – 0046
Отчич Наталія Михайлівна Львівська областьС2020 – 0047
Заяць Марія Петрівна Львівська областьС2020 – 0048
Глушко Катерина Михайлівна Львівська областьС2020 – 0049
Глива Марина Йосипівна Львівська областьС2020 – 0050
Помірко Ярослав Мар'янович Львівська областьС2020 – 0051
Храбко Марія Іванівна Львівська областьС2020 – 0052
Бородко Руслана Богданівна Львівська областьС2020 – 0053
Галушка Наталія Олександрівна Львівська областьС2020 – 0054
Цісінська Любов Ярославівна Львівська областьС2020 – 0055
Заріцький Микола Данилович Львівська областьС2020 – 0056
Романяк Марія Михайлівна Львівська областьС2020 – 0057
Клебан Оксана Дмитрівна Львівська областьС2020 – 0058
Романяк Ольга Михайлівна Львівська областьС2020 – 0059
Устиновська Тетяна Євгенівна Львівська областьС2020 – 0060
Роздайбіда Надія Миколаївна Львівська областьС2020 – 0061
Бойчук Оксана Зіновіївна Львівська областьС2020 – 0062
Тур Ольга Зіновіївна Львівська областьС2020 – 0063
Рондяк Марія Григорівна Львівська областьС2020 – 0064
Репетило Леся Ярославівна Львівська областьС2020 – 0065
Морміль Ігор Степанович Львівська областьС2020 – 0066
Словік Ігор Володимирович Львівська областьС2020 – 0067
Заріцька Ольга Станіславівна Львівська областьС2020 – 0068
Кришталь Галина Богданівна Львівська областьС2020 – 0069
Булик Уляна Ігорівна Львівська областьС2020 – 0070
Томашівська Мирослава Володимирівна Львівська областьС2020 – 0071
Отчич Наталія Михайлівна Львівська областьС2020 – 0072
Заяць Марія Петрівна Львівська областьС2020 – 0073
Глушко Катерина Михайлівна Львівська областьС2020 – 0074
Глива Марина Йосипівна Львівська областьС2020 – 0075
Помірко Ярослав Мар'янович Львівська областьС2020 – 0076
Храбко Марія Іванівна Львівська областьС2020 – 0077
Бородко Руслана Богданівна Львівська областьС2020 – 0078
Галушка Наталія Олександрівна Львівська областьС2020 – 0079
Цісінська Любов Ярославівна Львівська областьС2020 – 0080
Заріцький Микола Данилович Львівська областьС2020 – 0081
Романяк Марія Михайлівна Львівська областьС2020 – 0082
Клебан Оксана Дмитрівна Львівська областьС2020 – 0083
Романяк Ольга Михайлівна Львівська областьС2020 – 0084
Устиновська Тетяна Євгенівна Львівська областьС2020 – 0085
Роздайбіда Надія Миколаївна Львівська областьС2020 – 0086
Бойчук Оксана Зіновіївна Львівська областьС2020 – 0087
Тур Ольга Зіновіївна Львівська областьС2020 – 0088
Рондяк Марія Григорівна Львівська областьС2020 – 0089
Репетило Леся Ярославівна Львівська областьС2020 – 0090
Морміль Ігор Степанович Львівська областьС2020 – 0091
Дмитрук Олена ВасилівнаЖитомирська областьС2020 – 0092
Кірячок Марина ВолодимирівнаЖитомирська областьС2020 – 0093
Козирацька Людмила МиколаївнаЖитомирська областьС2020 – 0094
Стельмах Ірина МиколаївнаЖитомирська областьС2020 – 0095
Баранова Лілія МиколаївнаЖитомирська областьС2020 – 0096
Варич Алла МихайлівнаЖитомирська областьС2020 – 0097
Чернецька Валентина ІларіївнаЖитомирська областьС2020 – 0098
Косова Ірина Анатоліївна Житомирська областьС2020 – 0099
Шарлович Зоя Павлівна Житомирська областьС2020 – 0100
Максимець Світлана МиколаївнаЖитомирська областьС2020 – 0101
Гордійчук Світлана ВікторівнаЖитомирська областьС2020 – 0102
Ковальчук Тетяна ЮріївнаЖитомирська областьС2020 – 0103
Купріяненко Анжела ВасилівнаЖитомирська областьС2020 – 0104
Журавська Катерина ОлександрівнаЖитомирська областьС2020 – 0105
Полчанова Галина СтаніславівнаЖитомирська областьС2020 – 0106
Вовк Віктор Тимофійович Житомирська областьС2020 – 0107
Д'яченко Інна МиколаївнаЖитомирська областьС2020 – 0108
Чекурда Галина ВасилівнаЖитомирська областьС2020 – 0109
Мухіна Таміла Станіславівна Житомирська областьС2020 – 0110
Ліщук Іванна Іванівна Житомирська областьС2020 – 0111
Совтус Ірина МиколаївнаЖитомирська областьС2020 – 0112
Кухарчук Оксана Мар'янівна Житомирська областьС2020 – 0113
Костинська Наталія АнатоліївнаЖитомирська областьС2020 – 0114
Коваленко Олена Олексіївна м. КиївС2020 – 0115
Шишко Наталія МихайлівнаДніпропетровська областьС2020 – 0116
Созонович Тетяна МиколаївнаДніпропетровська областьС2020 – 0117
Кліщ Алла ПетрівнаВінницька областьС2020 – 0118
Семчук Тетяна МиколаївнаВінницька областьС2020 – 0119
Ратушняк Тетяна СергіївнаВінницька областьС2020 – 0120
Коваленко Олена Олексіївна м. КиївС2020 – 0121
Шишко Наталія МихайлівнаДніпропетровська областьС2020 – 0122
Созонович Тетяна МиколаївнаДніпропетровська областьС2020 – 0123
Кліщ Алла ПетрівнаВінницька областьС2020 – 0124
Семчук Тетяна МиколаївнаВінницька областьС2020 – 0125
Ратушняк Тетяна СергіївнаВінницька областьС2020 – 0126
Лісниця Сабіна Юріївнам. КиївС2020 – 0127
Дем'яник Ольга Володимирівнам. КиївС2020 – 0128
Теклюк Мар'яна Михайлівна м. КиївС2020 – 0129
Коломієць Оксана Володимирівнам. КиївС2020 – 0130
Віділіна Світлана ЛеонідівнаЖитомирська областьСД2020 – 0001
Когут Уляна ПетрівнаЛьвівська областьСД2020 – 0002
Старостін Артем КостянтиновичДонецька областьСД2020 – 0003
Єрьоменко Оксана МихайлівнаДонецька областьСД2020 – 0004
Калитюк Наталія Іванівна Вінницька областьСД2020 – 0005
Петрук Світлана Леонідівна Волинська областьС2020 – 0131
Петрук Мирослава ВолодимирівнаВолинська областьС2020 – 0132
Домалишин Наталія ПетрівнаВолинська областьС2020 – 0133
Нікітюк Неоніла АртемівнаВолинська областьС2020 – 0134
Левичкіна Олена Валеріївна Волинська областьС2020 – 0135
Мелесь Мирослава Анатоліїївна Волинська областьС2020 – 0136
Шендюх Тетяна Василівна Волинська областьС2020 – 0137
Мигель Наталія Анатоліївна Волинська областьС2020 – 0138
Макситмчук Світлана Антонівна Волинська областьС2020 – 0139
Никитюк Тетяна Ростиславівна Волинська областьС2020 – 0140
Волошенюк Тетяна Вячеславівна Волинська областьС2020 – 0141
Кучук Раїса ТимофіївнаПолтавська областьС2020 – 0142
Шепель Марина ЄвгенівнаОдеська областьС2020 – 0143
Халієва Галина ГригоріївнаЛуганська областьС2020 – 0144
Соколенко Олена АнатоліївнаДніпропетровська областьС2020 – 0145
Адаменко Валентина АнатоліївнаДніпропетровська областьС2020 – 0146
Якимчикас Євгенія ВасилівнаДніпропетровська областьС2020 – 0147
Шепель Марина ЄвгенівнаОдеська областьС2020 – 0148
Соколенко Олена АнатоліївнаДніпропетровська областьС2020 – 0149
Адаменко Валентина АнатоліївнаДніпропетровська областьС2020 – 0150
Коломієць Марина Володимирівнам. КиївС2020 – 0151
Словік Ігор Володимирович Львівська областьС2020 – 0152
Заріцька Ольга Станіславівна Львівська областьС2020 – 0153
Кришталь Галина Богданівна Львівська областьС2020 – 0154
Булик Уляна Ігорівна Львівська областьС2020 – 0155
Томашівська Мирослава Володимирівна Львівська областьС2020 – 0156
Отчич Наталія Михайлівна Львівська областьС2020 – 0157
Заяць Марія Петрівна Львівська областьС2020 – 0158
Глушко Катерина Михайлівна Львівська областьС2020 – 0159
Глива Марина Йосипівна Львівська областьС2020 – 0160
Помірко Ярослав Мар'янович Львівська областьС2020 – 0161
Храбко Марія Іванівна Львівська областьС2020 – 0162
Бородко Руслана Богданівна Львівська областьС2020 – 0163
Галушка Наталія Олександрівна Львівська областьС2020 – 0164
Цісінська Любов Ярославівна Львівська областьС2020 – 0165
Заріцький Микола Данилович Львівська областьС2020 – 0166
Романяк Марія Михайлівна Львівська областьС2020 – 0167
Клебан Оксана Дмитрівна Львівська областьС2020 – 0168
Романяк Ольга Михайлівна Львівська областьС2020 – 0169
Устиновська Тетяна Євгенівна Львівська областьС2020 – 0170
Роздайбіда Надія Миколаївна Львівська областьС2020 – 0171
Бойчук Оксана Зіновіївна Львівська областьС2020 – 0172
Тур Ольга Зіновіївна Львівська областьС2020 – 0173
Рондяк Марія Григорівна Львівська областьС2020 – 0174
Репетило Леся Ярославівна Львівська областьС2020 – 0175
Морміль Ігор Степанович Львівська областьС2020 – 0176
Словік Ігор Володимирович Львівська областьС2020 – 0177
Заріцька Ольга Станіславівна Львівська областьС2020 – 0178
Кришталь Галина Богданівна Львівська областьС2020 – 0179
Булик Уляна Ігорівна Львівська областьС2020 – 0180
Томашівська Мирослава Володимирівна Львівська областьС2020 – 0181
Отчич Наталія Михайлівна Львівська областьС2020 – 0182
Заяць Марія Петрівна Львівська областьС2020 – 0183
Глушко Катерина Михайлівна Львівська областьС2020 – 0184
Глива Марина Йосипівна Львівська областьС2020 – 0185
Помірко Ярослав Мар'янович Львівська областьС2020 – 0186
Храбко Марія Іванівна Львівська областьС2020 – 0187
Бородко Руслана Богданівна Львівська областьС2020 – 0188
Галушка Наталія Олександрівна Львівська областьС2020 – 0189
Цісінська Любов Ярославівна Львівська областьС2020 – 0190
Заріцький Микола Данилович Львівська областьС2020 – 0191
Романяк Марія Михайлівна Львівська областьС2020 – 0192
Клебан Оксана Дмитрівна Львівська областьС2020 – 0193
Романяк Ольга Михайлівна Львівська областьС2020 – 0194
Устиновська Тетяна Євгенівна Львівська областьС2020 – 0195
Роздайбіда Надія Миколаївна Львівська областьС2020 – 0196
Бойчук Оксана Зіновіївна Львівська областьС2020 – 0197
Тур Ольга Зіновіївна Львівська областьС2020 – 0198
Рондяк Марія Григорівна Львівська областьС2020 – 0199
Репетило Леся Ярославівна Львівська областьС2020 – 0200
Морміль Ігор Степанович Львівська областьС2020 – 0201
Купрієнко Ольга Сергіївна Сумська областьС2020 – 0202
Гримайло Тетяна Олександрівна Сумська областьС2020 – 0203
Сердюк Анна Олександрівна Сумська областьС2020 – 0204
Чижиченко Ірина Анатоліївна Сумська областьС2020 – 0205
Титаренко Ольга Степанівна Сумська областьС2020 – 0206
Жванко Тетяна Іванівна Сумська областьС2020 – 0207
Ткаченко Людмила Василівна Сумська областьС2020 – 0208
Калашник Людмила Федорівна Сумська областьС2020 – 0209
Зякун Ольга Іванівна Сумська областьС2020 – 0210
Пороскун Галина Іванівна Сумська областьС2020 – 0211
Гордієнко Анастасія Вікторівна Сумська областьС2020 – 0212
Олексієнко Валентина Миколаївна Сумська областьС2020 – 0213
Плющ Тетяна Миколаївна Сумська областьС2020 – 0214
Артеменко Ірина Василівна Сумська областьС2020 – 0215
Карпенко Валентина Іванівна Сумська областьС2020 – 0216
Коваленко Людмила Анатоліївна Сумська областьС2020 – 0217
Худолій Віта Анатоліївна Сумська областьС2020 – 0218
Сорокіна Оксана Василівна Сумська областьС2020 – 0219
Власенко Ірина Олександрівна Сумська областьС2020 – 0220
Федіна Олена Геннадіївна Сумська областьС2020 – 0221
Лисак Наталія Анатоліївна Сумська областьС2020 – 0222
Заєць Людмила Павлівна Сумська областьС2020 – 0223
Колеснікова Тетяна Василівна Сумська областьС2020 – 0224
Костенко Олена Василівна Сумська областьС2020 – 0225
Гриценко Валентина Анатоліївна Сумська областьС2020 – 0226
Бариленко Оксана Анатоліївна Сумська областьС2020 – 0227
Андрусевич Алла Сергіївна Сумська областьС2020 – 0228
Ляшенко Марина Володимирівна Сумська областьС2020 – 0229
Любас Ірина Миколаївна Сумська областьС2020 – 0230
Гаркава Вікторія Вікторівна Сумська областьС2020 – 0231
Забара Людмила Олександрівна Сумська областьС2020 – 0232
Плахотнікова Галина Дмитрівна Сумська областьС2020 – 0233
Шокун Ірина Олександрівна Сумська областьС2020 – 0234
Шишко Наталія МихайлівнаДніпропетровська областьС2020 – 0235
Лотохова Лариса СергіївнаДонецька областьС2020 – 0236
Панькова Наталія МиколаївнаХерсонська областьС2020 – 0237
Созонович Тетяна МиколаївнаДніпропетровська областьС2020 – 0238
Шишко Наталія МихайлівнаДніпропетровська областьС2020 – 0239
Лазаренко Вікторія ОлександрівнаЧернігівська областьС2020 – 0240
Лотохова Лариса СергіївнаДонецька областьС2020 – 0241
Панькова Наталія МиколаївнаХерсонська областьС2020 – 0242
Созонович Тетяна МиколаївнаДніпропетровська областьС2020 – 0243
Кравчук Людмила Станіславівна Житомирська областьС2020 – 0244
Тарасюк Тетяна СергіївнаЖитомирська областьС2020 – 0245
Матушевич Світлана МиколаївнаЖитомирська областьС2020 – 0246
Бондаренко Людмила ГригорівнаЖитомирська областьС2020 – 0247
Маліновська Катерина ОлександрівнаЖитомирська областьС2020 – 0248
Шарлович Зоя Павлівна Житомирська областьС2020 – 0249

Реєстр виданих сертифікатів за 2019р. 

 

Перейти до панелі інструментів