Академія інноваційного розвитку освіти (АІРо)

Про нас

«АКАДЕМІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ» («АІРо») – це спільнота однодумців, які вважають, що запровадження змін в освіті значною мірою залежить від професійної підготовки освітян (керівного складу особливо), усвідомленості батьків їхньої ролі в освітньому процесі, а також формуванні та розвитку ключових компетентностей учнів у сучасній школі.

 


Наукове підґрунтя


Три роки потому ми започаткували реалізацію проекту з метою розробки та експериментальної перевірки нової моделі підготовки учасників навчального-виховного процесу до роботи за інноваційними освітніми технологіями (наказ Міністерства освіти і науки України від 22.05.2014 р. № 632 «Про проведення науково-педагогічного проекту «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти»).


Результат
На сьогоднішній день «АІРо» є частиною першого в Україні інноваційного освітнього кластеру, основна мета якого – підвищити внутрішню та міжнародну конкурентоздатність учасників освітнього процесу в Україні за рахунок комерційного та некомерційного співробітництва, навчання, реалізації інноваційних проектів та багато інших заходів.

З англійської мови термін «cluster» переводиться як гроно, букет, або як група, скупчення, зосередження (наприклад, людей, предметів), буквально – «зростати разом»

За три роки діяльності:

  • нами налагоджено співпрацю з різними установами, провідними вітчизняними та міжнародними компаніями;
  • згуртовано найкращих фахівців, які мають певний практичний досвід роботи і не на словах, а на ділі показують, як покращити, полегшити, осучаснити освітній процес у навчальному закладі;
  • запроваджено десятки інноваційних освітніх проектів які пройшли перевірку часом і довели свою ефективність;
  • розроблено нову модель підготовки керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до інноваційної діяльності

«АІРо» включає наступні центри:

  • НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР: організація навчання (майстер-класи, тренінги) відбувається на основі сучасних технологій з залученням провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків в освітній галузі. Наші викладачі є авторами тренінгових занять, майстер-класів тощо, які дають слухачам тільки перевірені на власному досвіді стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні. Також пропонуємо широкий вибір навчальних курсів для батьків та учнів.

Навчальний центр «ОСВІТНІЙ WEEKEND»

Виїзні тренінги «EDUCATION TOUR»

Дистанційні курси «DISTANCE WORKSHOP»

Всеукраїнська літня школа «АІРо»

  • БАЗА ПРАКТИЧНОГО ДОСВІДУ:  база містить освітні Інтернет-ресурси, освітні проекти, які стануть знахідкою в постійному процесі модернізації освіти
  • ОСВІТНІЙ КОНСАЛТИНГ:  процес консультування включає в себе: сприяння у реалізації інноваційного освітнього проекту, експертний аналіз, вироблення рекомендацій, а також пошук фахівців для вирішення відповідних питань. Проста форма звернення
  • КНИЖКОВИЙ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР: пропонує найкращі вітчизняні практичні розробки (друкована, аудіо- продукція), які доступні усім, хто зацікавлений в отриманні якісних знань і професійному зростанні, незалежно від базової освіти, віку та місця роботи. 
 

Наша команда, з різних міст і місць роботи, вирішила не чекати «покращення для освітян вже сьогодні», а допомагати своїм колегам підвищувати свій фаховий рівень вже зараз, при цьому (за законами та принципами андрагогіки) вчитися та розвиватися разом з ними.

 

Перейти до панелі інструментів