«Онкологія» і «рак» – чи є різниця?
Що змінюється в світосприйнятті людини після діагнозу «онкологія»? Як допомогти дитині та сім’ї зрозуміти онкохворого родича та як знайти правильні слова для його підтримки? Що варто, а що не варто робити для важкохворої людини?
Стисло і практично про ці та інші питання власного здоров’я, медицини та онкопсихології на тренінгу «Онкопсихологія в сім’ї та школі».
Для учасників – базова інформація, яка в сучасних українських реаліях може знадобитися кожному. Однак, особливо важливою є для педагогів і психологів, для роботи зі школярами та сім’ями.
Особливість тренінгу – благодійна складова: гонорар тренерів спрямовуватиметься на організацію психологічно-реабілітаційних програм у Карпатах для дітей та жінок після хіміотерапії.
Завдання навчального тренінгу: 1. систематизувати знання про діагноз «онкологія» 2. озброїти вміннями взаємодії з онкопацієнтом задля допомоги 3. сформувати навички надання психологічної допомоги членам сім’ї онкопацієнта. |
Учасники тренінгу систематизують та отримають знання: – коли онкологія = рак – що являє собою рак очима медичних фахівців – про психологічні особливості та переживання онкопацієнтів – дітей та дорослих – як надавати першу психологічну допомогу онкохворій людині – про особливості надання першої психологічної допомоги рідним та близьким онкохворої дитини. |
План тренінгу:
1. Фасилітація «онко ≠ рак?, або пухлина очима лікарів»
2. Психологічні особливості онкопацієнтів: діти та дорослі.
3. Перша психологічна допомога онкопацієнту: базові навички.
4. Перша психологічна допомога родичам онкопацієнта.
Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND ⇒