Академія інноваційного розвитку освіти (АІРо)

Навчання

Академія інноваційного розвитку освіти проводить  навчально-практичні семінари та тренінги різних категорій слухачів:

Програма Академії передбачає вивчення питань пов’язаних з удосконаленням змісту навчального процесу в закладах освіти, оптимізації структури та організаційних форм освітньої діяльності, розвитку економічних і управлінських механізмів, застосування в освітньому процесі інноваційних інформаційних освітніх технологій, впровадження інтерактивних методів навчання, сучасного навчально-методичного забезпечення, використання електронних ресурсів  в управлінський діяльності тощо.

Після прослуховування курсу слухач отримує сертифікат від Академії інноваційного розвитку освіти

«АІРо» включає наступні центри:

  • НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР: організація навчання (майстер-класи, тренінги) відбувається на основі сучасних технологій з залученням провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків в освітній галузі. Наші викладачі є авторами тренінгових занять, майстер-класів, тощо які дають слухачам тільки перевірені на власному досвіді стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні. Також пропонуємо широкий вибір навчальних курсів для батьків та учнів.

          

  • БАЗА ПРАКТИЧНОГО ДОСВІДУ:  база містить освітні Інтернет-ресурси, освітні проекти, які стануть знахідкою в постійному процесі модернізації освіти
  • ОСВІТНІЙ КОНСАЛТИНГ:  процес консультування включає в себе: сприяння у реалізації інноваційного освітнього проекту, експертний аналіз, вироблення рекомендацій, а також пошук фахівців для вирішення відповідних питань. Проста форма звернення
  • КНИЖКОВИЙ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР: пропонує найкращі вітчизняні практичні розробки (друкована, аудіо- продукція), які доступні усім, хто зацікавлений в отриманні якісних знань і професійному зростанні, незалежно від базової освіти, віку та місця роботи. 
 

 

Перейти до панелі інструментів