Академія інноваційного розвитку освіти (АІРо)

Електронний навчальний посібник «Табличне додавання і віднімання в межах 10»

Електронний навчальний посібник «Табличне додавання і віднімання в межах 10»

Електронний навчальний посібник «Табличне додавання і віднімання в межах 10»

Електронний навчальний посібник «Табличне додавання і віднімання в межах 10» розроблений відповідно до програми з  математики  для 1- 4 класів.

Автори: Студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка. Керівник:  Рибалко О. О.

Посібник призначений для організації фронтальної роботи та самостійної пізнавальної діяльності учнів на уроках математики в першому класі, що працюють за підручниками М. В. Боздановича,  Г. П. Лишенко. Математика. 1 клас (2012 р.) та  Ф. М. Ривкінд, Л. В. Оляницької, Математика 1 клас (2012 р.). 

Орієнтований на формування стійких знань з математики, загальнонавчальних умінь і діяльнісних здібностей, розвиток самостійності, мислення, мови, пізнавальної допитливості школярів.

Компактне розміщення матеріалу дозволяє привести таблиці у відповідність з вимогами ергономіки й естетики, даний програмний засіб полегшує сприйняття матеріалу, який вивчається, сприяє його розумінню й запам’ятовуванню, стимулюючи пізнавальну активність молодших школярів.

Вчителеві даний посібник необхідний  для  організації самостійної навчальної  діяльності  дітей, використання якого дає можливість аргументувати свою точку зору,  коригувати свої дії – тобто формувати  універсальні  діяльнісні  уміння, які визначені  Державним стандартом початкової загальної освіти.


Завантажити програму 


Переглянути Методичні рекомендації до електронного навчального посібника «Табличне додавання і віднімання в межах 10»:

 

 • Ольга Матющенко Качур

  Дякую, матеріал классний. Звісно. табличний паперовий наочний матеріал є у всіх учителів., але це вже пережиток минулого століття. Електронний варіант кращий і можливостей у роботі з ним значно більше та і просто цікавіше)))))

 • Наталия Цапенко

  Не вдається скачати. Пришліть мені, будь ласка, цей матеріал на ел.адресу 3en333en@gmail.com

  • Доброго дня!
   Ми надсіслали Вам посилання для завантаження електронного навчального посібника «Табличне додавання і віднімання в межах 10» на вказану електронну адресу.
   Також його вже можна завантажити на сайті.
   Вибачте за тимчасові труднощі.

 • Вікторія Свічкар

  Не вдається скачати!

  • Доброго дня!
   Ми надсіслали Вам посилання для завантаження електронного навчального посібника «Табличне додавання і віднімання в межах 10» на Вашу електронну адресу.
   Також його вже можна завантажити на сайті.
   Вибачте за тимчасові труднощі.

Перейти до панелі інструментів