Академія інноваційного розвитку освіти (АІРо)

Відгуки

 • Марія Самарська

  Висловлюю свою щиру подяку Академії Інноваційного Розвитку освіти за впровадження низки дистанційних курсів для педагогів. Дуже вчасно, корисно, цікаво. Протягом двох тижнів вивчала разом з чудовим педагогом-тренером Артемом Юрійовичем Германом особливості використання хмаро орієнтованих технологій у навчанні через курс “Сайт як педагогічний органайзер вчителя”. Доступно, легко і наочно ознайомилася з таким інструментом як Google сайти, проаналізувала можливості цього інструменту й створила свій перший власний сайт для вивчення психології в 11 класі. Отриманий безцінний досвід планую використати для організації перевернутого навчання та групової роботи над учнівськими проектами. Вітаю всіх організаторів курсу й освітян з наступаючими Новим Роком та Різдвом Христовим!

 • Тетяна Павловська

  Дякую чудовому викладачеві пані Олені Бурдун за можливість швидко, зрозуміло, у зручний час отримати нові знання, набути навичок з курсу Google Classroom – онлайн клас для ефективного навчання. Рекомендую усім, шаговні колеги!

 • Татьяна Молдован

  Доброго дня! Дякую за чудову можливість отримати нові знання, за натхнення і цікавий , хоча не скажу, що легкий для мене курс!

 • Татьяна Литвиненко

  Доброго дня. Відвідала тренінг “Веб-квести навчання чи розвага?”. Доступно, зрозуміло, просто у використанні. Дякую пані Ользі за ентузіам, яким вона заряджала всіх присутніх та за величезне бажання ділитися своїми знаннями!

 • Валентина Малиновська

  Добрий день! Дякую за можливість отримати гарні вміння на тренінгу “Gook-форми” та “Google Classroom”. Заняття проходять в гарному настрої, працюємо з високою продуктивністю. Пропоную провести тренінги “критичне мислення”. Дякую спікеру за чудове навчання.

 • Тетяна Власюк

  Отримала нові враження, знання та практичні навички у використанні Google форм. Було цікаво і корисно! Сподіваюсь на подальшу співпрацю))) Щиро дякую!!!

 • Елена Николаенко

  Дуже вдячна за цікавий та змістовний тренінг “Google-форми у роботі вчителя”. Надіюся на подальшу співпрацю

 • Elena Gil

  Доброго дня!Хочу висловити слова щирої подяки Академії інноваційного розвитку та чудовий тренінг «Використання ІКТ на уроках для полегшення роботи вчителя» (тренер: Ірина Олейнікова). Заняття відповідає вимогам проведення тренінгу, було проведено з високою продуктивністю. Тренер Ірина до кожного учасника здійснювала індивідуальний підхід.Дякуємо Вам, Ірина, за оптимізм, тактовність та надану можливість опанування новими ІКТ-інструментами для подальшої роботи. Уїзжала із столиці з бажанням навчатися далі. Сподіваюся на подальшу співпрацю! Також чекаю електронної версії сертифіката.Ще раз дякую!

 • Тетяна

  Дуже вдячна Академії інноваційного розвитку освіти за організацію курсів, та чудових тренерів, особливо Бурдун Олені Вікторівні. Дистанційні курси продумані, професійно зроблені, відчувається майстер своєї справи. Мені сподобалось і я записалась ще на один курс. Велике Вам спасибі, сподіваюсь на подальшу співпрацю.

 • Александра Гвоздецкая-Гоцур

  4 листопада 2017 року побувала на двох тренінгах. На першому тренінгу «STEM технологія та мейкерпростір» (тренер: Маргарита Калюжна) ми детально ознайомилися зі STEM технологію, розглянули багато міжнародних платформах, що розвивають STEM освіту, розробляли власний урок (проект, мейкерпростір). На другому «Використання ІКТ на уроках для полегшення роботи вчителя» (тренер: Ірина Олейнікова) ми побували у ролі учнів та вчителів. Створювали вікторини, дидактичні ігри та тести, використовуючи Kahoot, QR коди та деякі спеціальні можливості від Microsoft. Спасибі професійним тренерам за цікаву, доступну подачу матеріалу.
  Вдячна Академії інноваційного розвитку освіти за організацію таких тренінгів та курсів. Я пройшла уже декілька дистанційних курсів. Дуже зручно. Сподіваюсь на подальшу співпрацю!

 • Tatyana Lisnivskaya

  Чудовий тренінг Олейнікової Ірини. Це можливість для кожного вчителя широкого застосування цифрового формату освіти. Це навчання з задоволенням. Люблю АІРо і “ОСВІТНІЙ WEEKEND”. https://uploads.disquscdn.com/images/50ada2d773bc4b8bdbba6130d05b6e6435b85e38e936528ba8c5287f9ae015b6.jpg

 • Валентина Малиновська

  Дякую Академії інноваційного розвитку освіти за надзвичайно
  цікаві тренінги “STEM технологія та
  мейкерпростір” та «Використання ІКТ на
  уроках для полегшення роботи вчителя»

  Спасибі авторам тренінгів Маргариті Калюжній та Ірині Олейниковій
  за цікаву та важливу інформацію. Відкрила для себе багато нових можливостей, отримала практичні знання та
  навички.

  Сподіваюсь на подальшу співпрацю та бажаю успіху!

 • Надежда Олянюк

  Доброго дня!
  Дистанційний курс “Сайт як педагогічний органайзер вчителя” був дуже цікавий. Матеріал подано в доступній формі. Артем, дякую Вам особисто за Вашу допомогу в створенні сайту)

 • Людмила Анатоліївна

  Людмила Горбачова.
  Щиро вдячна працівникам АІРо за підготовку та проведення цікавих та змістовних курсів. Особлива подяка тьютору Артему Герману за кваліфіковану допомогу при створенні сайту як педагогічного органайзера вчителя.

 • Лариса Филатова

  Така інформація мені була надана у першому листі:”Після проходження курсу (10 год) Ви отримуєте електронний сертифікат Інституту педагогіки НАПН України й громадської спілки «Академія інноваційного розвитку освіти».

  Після проходження трьох курсів з будь-якої вибраної тематики, загальна кількість яких становить 30 год., кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою ​Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати можуть бути враховані під час педагогічної атестації.” Вчора я отримала єлектронний варіант сертифікату без мокрої печатки і без позначення що це враховується при атестації.Чому?

  • Доброго дня п. Ларисо! Так, все вірно. Після проходження 2-недільного дистанційного курсу (10 год) Ви отримуєте електронний сертифікат Інституту педагогіки НАПН України й громадської спілки «Академія інноваційного розвитку освіти». Вчора, по успішному завершенню курсу, ми надіслали Вам відповідний сертифікат про проходження дистанційного курсу «Сайт як педагогічний органайзер вчителя».
   Після проходження трьох курсів з будь-якої вибраної тематики, загальна кількість яких становить 30 год., кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати можуть бути враховані під час педагогічної атестації. Якщо у Вас виникнуть ще запитання, телефонуйте нам за номером (066) 202-77-17 і з’ясуємо усі непорозуміння.

 • Lyubov Timoshenko

  Дякую Вам, Артеме, за змістовний і необхідний в роботі курс “Сайт як педагогічний органайзер вчителя”, за Вашу тактовність і оперативність. Творчих Вам успіхів. З повагою Тимошенко Л.П.

 • Lyubov Timoshenko

  Дякую Вам, Артеме, за змістовний і необхідний в роботі курс “Сайт як педагогічний органайзер вчителя”,за Вашу тактовність і оперативніст. Творчих Вам успіхів. З повагою Тимошенко Л.П.

 • Молдован Т.М

  Дякую тренеру Артему Герману за чудові, короткі, чіткі інструкції до практичних робіт.З повагою,Молдован Т.М

 • Ольга Волощук

  Дякую тренеру, Артему Герману, за цікавий та змістовний курс
  “Сайт як педагогічний органайзер вчителя”, за можливість
  отримати цікаві та практичні знання та навички. Матеріал був поданий в доступній формі, працювалось із
  задоволенням. Буду реєструватись на інші курси. Сподіваюсь на подальшу
  співпрацю та бажаю успіху!

 • Ярослав Федько

  Шановний тренере Артема Герман! Дуже дякую Вам за курс «Сайт як педагогічний органайзер вчителя». Особливо, за дуже швидку реакцію на мої запитання та дуже зрозумілу і повну інструкцію до практичних робіт. Ваш курс допоміг ближче познайомитися з можливостями додатків Google і, нарешті знайти час на створення власного сайту. З повагою, Ярослав Федько.

 • Шановний тренере, Артеме Герман! Ваш курс ” Сайт як педагогічний органайзер вчителя” допоміг втілити мрію, – застосовувати хмарні технології в освітній діяльності, навіть за мінімальних умов: є підключення до інтернету, є гаджети у студентів, є сайт з навчальної дисципліни))) Не втрималася і зробила світлину, як група зосереджено працює над завданнями практичної: користуються швидкими посиланнями на сайті, ознайомлюються з необхідною інформацією, заповнюють Google форми… Байдужих не було. Все стало більш організовано і продуктивно.
  Дякую, тренере за хороший курс, за терпіння і змістовні пояснення. Передаю вітання від групи студентів інструментального мистецтва Канівського коледжу культури і мистецтв.

  https://uploads.disquscdn.com/images/98c812a205f3a472055814d016c845c6c4d8a609fa9d35daf2ce54d4f2d8e445.jpg

  • Пані Валентино, дякуємо Вам за теплі слова. Ми дуже задоволені, що отримані знання в нашій Академії, Ви активно втілюєте в навчально-виховний процес. Успіхів Вам, колективу установи та Вашим вихованцям!

 • Дистанційні курси від Академії інноваційного розвитку завжди залишають приємні враження. Цього разу хочу подякувати тренеру Бурдун Олені Вікторівні не лише за продуктивне навчання на курсі Coogle Classroom, а й за співпрацю після закінчення курсу. Адже курс надихнув на використання G Suite for Education для нашого коледжу. Олена Вікторівна допомагає порадами та консультаціями, добрим словом підтримки. Здоров’я Вам та творчої наснаги!!!

 • Наталья Сычевская

  Дякую тренеру, Артему Герману, за цікавий, корисний та змістовний курс “Сайт як педагогічний органайзер вчителя”. Матеріал був поданий в цікавій і доступній формі, працювалось із задоволенням.Неодмінно буду реєструватись на інші курси і всім радити! Сподіваюсь на подальшу співпрацю та бажаю успіху!

 • Татьяна Зуева

  Дякую тренеру, Артему Герману, за цікавий та змістовний курс. Було цікаво, зрозуміло та дуже пізнавально. Сподіваюсь на подальшу співпрацю та бажаю успіху!

 • Elena Gil

  Щиро дякую Академії інноваційного розвитку за надану можливість бути учасником тренінгу”Створення інтерактивних он-лайнових вправ”, що відбувся 28.10.2017 року. Особливі вітання тренеру – Ользі Захар, майстру своєї справи. Дуже приємно було побувати в колі однодумців, з’ ясувати декотрі питання теми заняття та закріпити все це виконанням вправ. Повернулася додому із бажанням застосовувати отримані знання в роботі із дітьми, із педагогами. 29.10.2017 отримала від Академії презентацію до тренінгу та електронну версію сертифіката щодо участі в ньому, тому висловлюю слова щирої подяки Академії за організацію, оперативність, методичну допомогу. З повагою,Олена Гіль.

 • Galyna Tkachenko

  28 жовтня відвідала тренінг “Створення інтерактивних онлайнових вправ” з тренером Захар Ольгою. Дякую за цікавий курс. Все зрозуміло, доступно та професійно. Обов’язково буду використовувати в роботі. Окрема подяка Ользі Захар. Тренер чудовий. Добре пояснює й може створити гарну робочу та контактну атмосферу в аудиторії.

 • Vira Shkryob

  21 жовтня мені вдалося відвідати два тренінги, організовані навчальним центром для освітян України «Освітній Weekend» у місті Києві.

  Перший тренінг присвячувався питанням цифрової репутації педагога. Тренером Оленою Бурдун було висвітлено основні складники цифрової репутації педагога, надано нам цінні рекомендації щодо формування професійної репутації через соціальні мережі. Окрім цього, кожен учасник тренінгу спробував створити власний блог і сайт на платформі Gooogle.

  Другий тренінг «Освіта для майбутнього – оволодіння учнями універсальними технологіями: влади, спілкування, творчості, життєтворчості, цілісності» проводив Олександр Сивак. Даний тренінг вирізнявся великою кількістю цікавих вправ і завдань. Найбільше запам’яталися вправи: «Scrum – рейтинг історій», «Чарівна абетка», «Вільний вибір», «Подорож педагогів на човні влади».

  Отже, відвідані тренінги, принесли нові знання, цікаві знайомства, вмотивували на подальший саморозвиток. Хотілось би висловити подяку тренерам – Олені Бурдун і Олександру Сиваку за їх професіоналізм, вміння зробити тренінг активним, інформаційним та ефективним. Віра Шкрьоб

 • Andriy Zaluzhnyy

  Дякую за можливість отримати цікаві та практичні знання та навички. Все було супер!Буду активно використовувати набуте в роботі з дітьми.
  Окрема подяка Олені Бурдун за тактовність, розуміння та готовність допомогти!

 • Юлія Мельніченко

  Дякую за створений курс. Цікаво працювати. Розвиваючий, цікавий, захопливий курс. Давно чекала такого курсу. Тепер знаю як створити дистанційний курс для учнів.
  Буду створювати та впроваджувати у навчальний процес.

 • Александра Гвоздецкая

  Спасибі Олені Бурдун та Академії інноваційного розвитку за організацію та проведення цікавих і дуже потрібних курсів “Google Classroom”. Обов’язково буду використовувати цей курс для дистанційного навчання.

 • Mariya Savyanenko

  Доброго дня! Спочатку хочу привітати усіх педагогів із професійним святом! Учителі справді важливі! Дякую Академії інноваційного розвитку за можливість удосконалювати свою професійну майстерність та зростати. Величезне СПАСИБІ тьютору дистанційного курсу “Google Classroom” Олені Бурдун за доступний виклад і вдале поєднання теорії і практики. Надзвичайно цікавий і ефективний курс!

 • Lana Hryhorieva

  Добрий вечір! Дякую Академії інноваційного розвитку освіти за надзвичайно цікавий курс “Google Classroom”. Спасибі також тьютору дистанційного курсу Олені Вікторівні Бурдун за підтримку і допомогу у вирішенні питань під час виконання завдань! Відкрила для себе багато цікавих можливостей у роботі з цим сервісом. Приєднуюсь до привітань усіх освітян зі Святом!

 • Жанна Коваль

  Доброго дня! Щиро вдячна тренеру Олені Бурдун за цікавий і змістовний курс «Google Classroom». А також Академії інноваційного розвитку освіти за можливість дистанційного навчання і радість пізнання! Із професійним святом усіх! Здоров’я, миру і добра!

  • Дякуємо Вам за відгук! Команда Академії також вітає Вас та всіх освітян зі святом. Творчих злетів!

 • Лідія Курило

  Це мої перші дистанційні курси “Використання інформаційно-комунікаційних технологій для ефективного планування й виконання справ” . Дізналась багато нового і корисного. Щиро дякую тьютору курсу – Ганні Скрипці за підтримку!

 • Svitlana Bobrova

  Пофесійно, сучасно, мобільно. Так хочеться охарактеризувати заходи та спілкування з Академією колективу нашої гімназії. Радіємо, що в Україні
  ,нарешті , з’явилася установа, яка неформально опікується професійним зростанням учителя, та сподіваємося на подальше співробітництво. Колектив гімназії “Консул”86.

  • Дякуємо Вам за відгук! Було дуже приємно з Вами працювати.

 • Наталія Процайло

  Дійсно цікаві і потрібні курси. Дякую Олені Бурдун та усім учасникам курсу за співпрацю.Обов’язково пораджу своїм колегам спробувати пройти дистанційне навчання.

 • Тетяна Скубенко

  Щиро дякую тьютору Олені Бурдун та всім організаторам дистанційного курсу “Google-форми в роботі вчителя” за співпрацю, постійний зв*язок з учасниками, готовність прийти на допомогу, творчий підхід до роботи.

 • Вікторія Свічкар

  Вдячна за співпрацю та зацікавленість думкою кожного вчителя. Навчальний електронний посібник “Математика. 1 частина! мені спободався.

 • валентина Гримут

  Подяка Академії інноваційного розвитку освіти та п. Олені Бурдун, за організацію дистанційного курсу “Google-форми в роботі вчителя”, який проходив з 08 травня 20127 року. Уміла оргагнізація методичного супроводу, доступність інформації, спілкування з іншими учасниками навчального процесу, зручна форма опанування курсу – все разом ідеально підходить для професійного зростання “без відриву від роботи” в т. ч. керівникам навчальних закладів.

 • Тетяна Фіщук

  Щира подяка організаторам Академії інноваційного розвитку освіти за організацію дуже цікавих тренінгів, які пройшли 13.05.17 на тему: «Професійне зростання педагога від початківця до майстра» та «Організація мережевної взаємодії та використання ресурсів Інтернету в навчальному процесі». Дякую тренерам Тетяні Ліснівській і Олександру Сиваку, ви найкращі.

 • Nadiia Konovalova

  Велика подяка Академії та Тетяні Ліснівській за цікаві та корисні тренінги зі скрайбінгу та мережевих технологій в освіті, що надихають на творчий підхід до створення сучасного і перспективного освітнього продукту.

 • Вікторія Кононенко

  Дякую Дарині Васильєвій та Академії інноваційного розвитку освіти за тренінг “Інтегровані уроки математики та STEM-технології”. Буду використовувати на своїх уроках, адже це вимога не лише сьогодення, а й майбутнього)

 • Вера Андриевская

  Хочу висловити вдячність Дарині Васильєвій за корисний, інформативно насичений освітній вихідний в рамках тренінгу “Інтегровні уроки математики та STEM – технології”.

 • Наталія Постернак

  Хочу висловити щиру вдячність організаторам курсів, особливо тьютору Олені Бурдун, яка пильнує правильність виконання завдань та надає вчасну допомогу! Дуже Вам дякую!

 • Тетяна Скляренко

  Я щиро дякую організаторам за інноваційну роботу по підвищенню рівня кваліфікації, особистих знань і навиків спеціалістів різних галузей в рамках проекту “Освітній вихідний”. Я не працюю в освіті, але робота з сімями в складних життєвих обставинах вимагає постійно розширення професіної компетенції. Тренінг “Управління конфліктами” з чудовим спеціалістом Іриною Бєсєдіною для мене був, як ковток свіжого повітря. Наша співпраця дала мені поштовх до реалізації нових ідей. Позбавитись страху і змінити життя на краще. Дякую!!! Бажаю всим натхнення!!!

 • Ludmyla Kolosova

  Науково-методичний центр та педагоги м. Вознесенська Миколаївської області висловлюють щиру подяку тренерам Академії Герману Артему та Бурдун Олені (тренінг “Інструменти ІКТ сучасного педагога”), Ліснівській Тетяні (тренінг “Новітні тенденції у створенні презентацій”), Олейніковій Ірині (тренінг “Від мультимедійного до інтерактивного уроку”) за сучасні, цікаві, змістовні заняття. Ми отримали велике задоволення від спілкування з вами, а саме головне, нові інструменти для удосконалення власної педагогічної практики.

 • светлана палиева

  Щиро дякую Дарині Володимирівні Васильєвій за проведений тренінг на тему “Проектна діяльність на уроках математики” та можливість поспілкуватися із педагогами з інших містю Матеріал тренінгу корисний, цікавий. Тренінг – змістовний. Обмін думками- головний результат. Сподіваюсь на подальше відвідування цікавих заходів, які проводить Академія Інноваційного розвитку освіти.

 • Тетяна Безушко

  Спасибі Васильєвій Дарині Володимирівній за цікавий тренінг “Проектна діяльність на уроках математики”. Я, як молодий спеціаліст отримала багато цікавої та корисної інформації. Дякую за ідеї, які постараюся втілити у роботі зі своїми учнями. Дякую і учасникам тренінгу за приємну, дружню атмосферу, за те що поділилися своїм досвідом. З великим задоволенням буду і надалі відвідувати ваші заходи.

 • Людмила Щецова

  Щиро дякую за змістовний тренінг “Проектна діяльність на уроках математики”, який провела Васильєва Дарина Володимирівна. Дружелюбна атмосфера сприяла обговоренню теми. Отримала багато цікавої інформаціїї. Із задоволенням ще буду відвідувать тренінги Академії.

 • Соледарська ЗОШ13

  Доброго дня! З задоволенням прийняла участь у роботі тренігу «Вплив типу темпераменту та інших психологічних особливостей на ефективність навчального процесу» , який проводила Е.В. Воронцова. Високий професійний рівень, досконале розкриття теми, комфортна атмосфера створена під час проведення занняття сприяли відкритості учасників під час обговорення аспектів та проблематики, обміном приколадами з особистого досвіду роботи. Дякую! Очікую можливості відвідати ще декілька занять з проблематики психологічних аспектів розвитку іноваційної освіти. Вікторія Олійник.

  • Эмилия Воронцова

   Дякую!

 • Роман Ткачук

  Доброго дня! Дякую Скрипці Ганні Володимирівні за можливість отримати знання, а саме джерела цих знань. Навчання цікаве, змістовне. Дякую!!!

 • Оксана Бодрик

  Доброго дня! Дякую Е.В. Воронцовій за цікавий треніг «Вплив типу темпераменту та інших психологічних особливостей на ефективність навчального процесу».
  Хотілось б продовження цієї теми: використання певних педагогічних методів, форм та підходів до дітей певного типу темпераменту для підвищення рівня ефективності навчання.

  • Эмилия Воронцова

   Дякую за високу оцінку! Я читаю семінари з впровадження діяльнісної технології у навчальний процес за НПП “Росток”. На цих семінарах є обгрунтування побудови кожного етапу уроку на основі вікових, фізіологічних та психологічних закономірностей учнів. Але дякую за пропозицію, я подумаю над тим, щоб зробити це окремим семінаром.

 • Alexandra Goridko

  Дуже дякую за цікавий і змістовний тренінг «ЕМОЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ТА ЇЇ РОЗВИТОК У ПРОФЕСІЙНІЙ ТА ПОБУТОВІЙ СФЕРАХ ЖИТТЯ», який провела Е.В.Воронцова! Дякую за теплу, приємну атмосферу і багато позитивних вражень та нових знань! Довго була під враженням і з’явились нові ідеї, які буду впроваджувати в життя та роботу зі своїми студентами!

  • Эмилия Воронцова

   Дякую за підтримку! Успіхів Вам.

 • Tatyana Sergienko

  Доброго дня! Була на тренінгу 25.02.2017. Дякую, все було корисним та цікавим.

 • Irina Trubchanina

  Доброго дня! Дякую організаторам, викладачу Артему за тренінг, який відбувся 11.02.2017 року. Для мене це було пізнавально, актуально, сучасно, цікаво. Інтерактиве спілкування, діалог з аудиторією, відпрацьовка практичних навичок – все це допомагає для того, щоб засвоїти новий матеріал. Дякую Вам за таку важливу роботу!

 • Щиро дякую всій команді АІРо за можливість долучитися до освітніх інновацій ось так просто і відкрито. З нетерпінням чекала відкриття сайту дистанційного навчання АІРо. Було цікаво отримати систематизовану інформацію та навички роботи за інноваційними технологіями. З допомогою вашого дистанційного курсу я отримала хорошу підготовку. Виникло бажання швидше спробувати все на практиці. Наразі пропонується багато різних дистанційних курсів для педагогів, але курс від АІРо вирізняє те, що тут здобувач отримує не лише змістове наповнення, а й ознайомлюється з методикою впровадження інноваційних технологій. При чому тренер робить це так майстерно))): підводить вас до висновку, до прийняття самостійного рішення, не нав’язуючи своє бачення. Дякую Ганні Володимирівні Скрипці за терпіння, розуміння і цікавий зміст курсу!!! З задоволенням рекомендувала Ваш проект своїм колегам. Адже, АІРо дає шанс кожному педагогу підвищувати свою майстерність. Успіхів Вам!!!

 • Надія Заіченко

  Шановні колеги, ви робите дуже важливу справу. Зараз реалізується програма Нової школи і Ваша тема, Артем, була дуже вчасно. Головне, нам, вчителям, своєчасно її використовувати. Щиро дякуємо.

 • Любов Стопник

  Щиро дякую всім, хто причетний до створення дистанційних курсів. Окрема подяка тренеру Ганні Скрипка за цікавий і змістовний курс. Бажаю продовження занять. Дуже зручно навчатись, не виходячи з дому. Отримала цікавий і змістовний досвід. Вважаю, що, не тільки знання ІКТ “Тайм менеджменту” принесли задоволення, а і приємне спілкування з колегами та тренером. Матеріал підібраний для навчання ніс ще і психологічний зміст, наштовхував на філософські роздуми, умовисновки. Шановна Ганно Володимирівно, щиро вдячна Вам за навчання, були цікавими інструменти для планування часу, конструктори уроків та ментальні карти для планування справ та економії часу. До нових зустрічей.

  • Анна Скрипка

   Дякую й Вам за наполегливу роботу та цікаве спілкування!

 • Лариса Гринь

  Добрі враження після тренінгів 28.01.17. Інформативно, доступно, актуально. Відмінна подача матеріалу. Максимум інформації. Доступні формулювання. Тренер відповідає на всі питання. Організація тренінгу відмінна. Бажаю всім успіхів. Чекатиму на нові зустрічі.

 • Олег Горовий

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка, Ваші курси тренінги та майстер-класи передбачають отримання сертифікату? Дякую)

  • Доброго дня! Після кожного тематичного тренінгу учасник отримує електронний сертифікат. Після проходження п’яти занять, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Інституту педагогіки НАПН України. Дані сертифікати можуть бути враховані під час педагогічної атестації.

 • Olga Slobodyanyuk Volynyanochk

  Дякую за цікавий, змістовний тренінг “Громадсько спрямоване управління загальноосвітнім навчальним закладом”. Вважаю, що подібна тематика дуже необхідна сьогодні. Було б корисно залучати до роботи у таких тренінгах не тільки педагогів, а й батьків, учнів. До нових зустрічей уже готова! Успіхів Вам!!!

  • Эмилия Воронцова

   Дякую! Успіхів Вам!

 • Ievgen Nelin

  Добрий день! Хочу поділитися враженнями від тренінгу “громадько активне управління ЗНЗ”, який провела Е. В. Воронцова. Перш за все, дякую за можливість відвідування таких заходів. Приємно, що тренінг зібрав учасників з різних областей України, що дало можливість усім поділитись досвідом і порівняти регіональні особливості роботи шкільних адміністрацій, спільні та відмінні проблеми великих і малих шкіл. Дружелюбна атмосфера сприяла обговоренню різноманітних проблем, з якими стикаються директори шкіл і заступники під час роботи з батьками, спонсорами, вищими органами управління освітою.
  Сподіваюсь на продовження подібних тренінгів, направлених на керівні кадри шкіл. Бажаю творчої наснаги і мотивації для подальших звершень. Успіхів:)

 • Оксана Коваль

  Дякую тренеру Ганні Скринник та організатору Наталії Клясен за організацію та проведення тренінгу “Як встигнути все або тайм менеджмент для педагогів”.
  Отримала багато цікавої та корисної інформації. Матеріал грунтовний. Атмосаера дієва, продуктивна, позитивна та дружня. Колегам пропоную залучатись до участі в заходах, які проводить Академія інноваційного розвитку освіти.
  Всім бажаю успіху та позитиву!

 • Лариса

  Дякую за цікаву форму підвищення кваліфікації. Тренінги насичені корисною і практичною інформацією, цікаво та професійно проводяться. Відвідала вже два тренінги і планую ще. Рекомендую долучатися.

 • Лариса Харламова

  Відвідала вже третій тренінг, дуже задоволена. Кожне заняття проходить цікаво, насичено, а відведений час минає занадто швидко. Великий об’єм корисної для роботи інформації надається просто та доступно. Дякую організаторам і тренерам за “ОСВІТНІЙ WEEKEND”. Всім рекомендую долучатися до заходів Академії інноваційного розвитку освіти!

 • Ksenia Khomenko

  Тренінг дуже сподобався! З перших хвилин заняття Тренер Герман Артем Юрійович створив позитивний настрій, налаштував учасників на хороший темп роботи, на енергійне та активне оволодіння новими знаннями. Достатньо велику частину часу наділив вправам і відпрацюванням практичних умінь та навичок. Цікаво та змістовно було подано теоретичний матеріал, п’ять практичних робіт та перегляд презентацій. Учасники працювали у швидкому темпі, були вкрай залучені в процес і виявляли високу пізнавальну активність. ВЕЛИКЕ спасибі організаторам!

 • Tatyana Lisnivskaya

  Доброго дня! Дуже хотілось взяти участь у тренінгу “Інструменти Google для ефективної організації роботи директора, заступника директора та педагога”, Чи можливо повторити тему у наступному році, або на літній школі? Дякую.

  • Доброго дня! Звичайно, тренінг “Інструменти Google для ефективної організації роботи директора, заступника директора та педагога” буде проводитись повторно. Також є можливість провести будь-який тренінг у Вашому регіоні. Для цього потрібно тільки заповнити відповідну форму заявки: https://goo.gl/forms/Sl8uHXxlwm3oMcLH3.

  • Доброго дня! Звичайно, тренінг “Інструменти Google для ефективної організації роботи директора, заступника директора та педагога” буде проводитись повторно. Також є можливість провести будь-який тренінг у Вашому регіоні. Для цього потрібно тільки заповнити відповідну форму заявки: https://goo.gl/forms/Sl8uHXxlwm3oMcLH3

 • Елизавета Ткачук

  Тренінг дуже сподобався. Кваліфіковані тренери цікаво і змістовно викладають матеріал. Всім організаторам дуже дякую. З задоволенням відвідаю ваші заходи ще не раз.

  • Дякуємо Вам за відгук!
   Ми працюємо для Вас!

 • Галина Білім

  Вдруге відвідала семінар при Академії інноваційного розвитку. І вдруге отримала величезне задоволення від його організації: дізнаєшся про те, що цікаво, що потрібно сьогоднішньому учню і вчителю. Спрямовані на потреби освіти ХХІ століття та інтереси слухачів, прослухані у доброзичливій атмосфері, курси відкрили нові знання і можливості для подальшої роботи. Дуже вдячна за організацію семінарів-практикумів Наталії Миколаївні Гончаренко та Наталії Леонідівні Клясен. Хочу співпрацювати та бути Вашим постійним слухачем.

 • Ірина Пескова

  Дуже дякую за семінар! П’ять днів пролетіли як один. Затишні умови, доброзичливе відношення, позитивний настрій – це атмосфера, в якій промайнув тиждень. Цікавими і корисними були зустрічи з науковцями, колегами. Щира подяка Гончаренко Наталії Миколаївні, Клясен Наталії Леонідівні, Олені Патрикеєвій, Пушкарьовій Тамарі Олексіївні, Марині Поповій. Хоча маю вже певний досвід роботи, але ще раз впевнилася – навчатись ще треба багато чому. Інновації стрімко рухаються вперед і сучасному керівнику не можна зволікати. Семінар дав новий поштовх, з’явились нові плани. Сподіваюсь на подальшу співпрацю. З повагою, Пескова Ірина.

 • Нина Кильдий

  Вдячна за семінар. Хочу відмітити високий рівень організації,
  виключно доброзичливу атмосферу співпраці, дружній настрій. Окрема
  подяка професіоналам своєї справи – Гончаренко Наталії Миколаївні та
  Клясен Наталії Леонідівні. За свою трудову діяльність мені довелось
  відвідати багато різних семінарів, але цей запам’ятався спрямованістю на
  потреби та інтереси кожного учасника. Багато майстер-класів, практичних
  занять, тому всі присутні – активні учасники, а не просто пасивні
  слухачі. Протягом цих 5 днів, що тривав семінар, кожен мав змогу
  отримати відповіді на всі свої питання. Викладачі відкрито ділилися
  своїм досвідом, напрацюваннями. Дякую!!! З повагою, Тетяна Кільдій.

 • Ганна

  Дякую, цiкаво, професiйно, корисно, iнформативно, навiть бiльше, нiж я очiкувала!!!

 • Василенко Вячеслав

  Дякую за цікавий та змістовний семінар-тренінг. Дізнався дуже багато цікавого та нового.

 • Бур Елена

  Дуже вдячні проекту”Академія інноваційної освіти”за змістовні трнінги,зустрічі з цікавими лекторами,інноваціями.Особиста вдячність Гончаренко Наталії Миколаївні за інноваційний підхід до підготовки педагогічних кадрів.

 • Василенко Вячеслав

  )))))

 • Тетяна Сахацька

  Огромное спасибо за тёплый приём, насыщенные и содержательные занятия – тренинги спецкурса по теме: “Использование ИКТ в основной и старшой школе”!!!

 • Оксана Покорська

  Хочу долучитися до потоку вдячності за цікавий практичний тиждень Академії інноваційного розвитку освіти. Бажаю подальших успіхів на шляху інноваційних перетворень освіти України! Хай щастить!

 • Ірина + Тетяна. м. Шостка

  Дякуємо за курси. Багато нової та цікавої інформації. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

 • Людмила

  Информация в наше время самое ценное. Спасибо за большой массив полезной информации.

 • Nika Goncharenko

  ))))))

 • air_ua

  Дякуємо за ваші відгуки.

 • Таня Іванюк

  Варто відзначити високу якість викладання, глибокі знання матеріалу, великий досвід роботи з питань інноватики та використання ІКТ в освітньому процесі організаторів семінару Гончаренко Н.М. та Клясен Н.Л. Заняття відбувались на високому навчально-методичному рівні, у творчій та доброзичливій атмосфері. Вдало організоване інтерактивне навчальне середовище сприяло особистісному та професійному зростанню. Як слухач зробила висновок: є ще чому вчитися, зокрема у питаннях використання ІКТ в навчально-виховному процесі. Щиро дякую за надану можливість отримати необхідні цікаві знання та підвищити власний професійний рівень. Зичу організаторам нових високих успіхів у здійсненні професійної діяльності, миру та злагоди. Сподіваюсь на подальшу співпрацю.

 • Сандул О.В.

  Організація і проведення семінару “Інноваційний менеджмент та використання ІКТ в освітньому процесі” пройшли на високому рівні. Усі викладачі були уважними до наших запитів. Поряд із актуальною теоретичною інформацією отримано великий багаж практичних умінь і навичок. Щира подяка Гончаренко Н.М. і Клясен Н.Л. за високий професіоналізм, підтримку і корисні поради.

  • Nika Goncharenko

   Дякуємо))

 • Лісова О.О.

  Щира подяка викладачам курсів за цікаві гарно підготовлені лекції. Доступні актуальні.

 • Глушко О.В. Чернігівська обл.

  Пропозиція організувати презентацію наочних посібників(підручників, зошитів,програмових засобів),які можливо було придбати

 • Чаузова Л.І/

  Навчання при АІР пройшло на високому рівні. Для себе особисто взяла багато цікавої, корисної інформації, яку зможу використати у своїй діяльності. Хотілося би в подальшому проведення такого навчання х більшої кількістю практичних занять

 • Стадник Л. О.

  Навчання пройшло на високому рівні. Всі викладачі дуже компетентні, уважні, великі професіонали. Хотілося б трохи менше чути загальної інформації, а більше того,що знадобиться на практиці(методичне забезпечення). Тому особливо корисною і цікавою була інформація від викладачів; Кочаряна А., Волинця М.

 • Грашина О.В. секція використання ІКТ в початковій школі

  Навчання на курсах пройшло на належному рівні. Сподобалися лекції всіх викладачів. Так як викладаю предмет “Сходинки до інформатики”, особливо цікавими буди лекції викладачів; Косик В.М,, Кочарян А., та Волинець М.

 • Полякова Л.В. Сумська обл.

  Цікаве і змістовне викладання навчальних тем викладачами (спілкування, презентації, можливість подальшого спілкування і отримання інформації ). Дуже приємно, що поряд з теорією ми мали змогу відпрацювати навички на практиці. Хотілося б зустрітися ще раз, адже заявлені теми дуже обширні, інформаційні та практичні з питань сучасного освітнього менеджменту, підвищення рівня професійної компетентності вчителя засобами ІКТ (та й управлінця) ще досить багато. Тому цікаво розширити власні знання та отримати навички здобувати цю інформацію.

 • Томашевська О.Ф.

  Організація курсів проведена на високому рівні, всі питання, які були винесені на семінар розкрили картину роботи в проекті “Росток”. Мета, яку я ставила перед собою досягнена. На наступному семінарі хотілось би поглибити знання в викладанні методики математики, укр. мови, читання навколишній світ. Бажано, щоб було забезпечено методичною літературою. А взагалі курси (семінар) підготовлені на високому професійному рівні. Я вам дуже вдячна.

 • Конішевська С.І. Чернігівська обл.

  Прекрасна організація роботи курсів, продумана і ефективна. Ставлення викладачів до слухачів толерантне. Всі питання, які виникали в мене завжди з увагою були вислухані і дана відповідь була зрозумілою.
  Пропозиції щодо проведення навчання при АІР: Більше практичних занять; більше занять щодо методики викладання математики, навколишнього світу, української мови в рамках проекту “Росток”.

 • Шербак Н.А.

  Прохання надати більше часу на практичні заняття, особливо на методику викладання курсу “Навколишній світ” у 5-6 класі.

 • Лістунова Н.В.секція “Проект “Росток” в початковій школі”

  Надання сучасних компетенцій в конче необхідно в сучасних умовах, величезний крок вперед у придбанні додаткових професійних здібностей в рамках післядипломного зросту. Велика подяка викладчам Гончаренко Н.М., Косик В.М., Кочарян А.Б.

 • Дякую за ефективне проведення весняних канікул. Є з чим їхати додому

 • Данилейко С.І.

  Щиро вдячна всім причетним до проведення курсів в такий складний час за мужність, наполегливість, високий професіоналізм та людяність. Хотілось би по можливості отримувати інформацію про всі нововведення в освіті та найпрогресивніші ідеї

 • Штангей С.В. секція інноваційний менеджмент

  Дуже важливим є проведення навчання при АІР тому що; багато цікавого і нового отримали; спілкування та досвід колег є цікавим; цікавий та новий підхід до розглянутих питань з боку колег, які проводили навчання. Навчання дуже сподобалось, дякую всім, хто проводив навчання.

 • Шупик А.Н.

  Висловлюю велику вдячність за організацію та проведення курсів, всім прийняв активну участь. Прослухана інформація буде корисною для роботи. Було дуже приємно провести чач з користю.
  Побажання: організувати виставку літературию

Перейти до панелі інструментів